• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 113
   کد: 182750
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی‌وکم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از دفاتر تسهیلگری شهرک شهید بهشتی و محله بلال:

   مردم باید ثمره اقدامات مقدماتی دفاتر تسهیلگری را مشاهده و لمس کنند

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: سمت و سوی حرکت و مسیری که از سوی دفاتر تسهیلگری پیش گرفته شده خوب است ولی از مراحل شناسایی و برداشت باید با دقت کافی و سرعت منطقی عبور کنیم و به مرحله‌ای برسیم که مردم ثمره این اقدامات مقدماتی را در محله و سطح زیست خود مشاهده و لمس کنند.
   مردم باید ثمره اقدامات مقدماتی دفاتر تسهیلگری را مشاهده و لمس کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در حاشیه بازدید از دفاتر تسهیلگری شهرک شهید بهشتی و محله بلال به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: براساس گزارش های عملکردی که هرکدام از دفاتر ارائه نمودند، مقوله های آنها به لحاظ محله، مسائل اجتماعی، کالبدی و ... ویژه و خاص است.

   فیضی با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری که مستقر شده‌اند، در مرحله برداشت داده های اولیه هستند، گفت: همزمان اولویت‌ها و احصاء طبقات و گروه های مرجع و ارتباط‌گیری با آنها نیز در دستورکار قرار گرفته که شایسته تقدیر است.

   وی با اشاره به اینکه دفاتر تسهیلگری در مقیاس محلی فعالیت می‌کنند، افزود: این دفاتر باید با چشمانی باز و توام با دقت لازم و نگاه علمی و ارتباط‌گیری گسترده با همه ذی‌نفعان و افراد دخیل و فعال در محلات فعالیت کرده و به سمتی حرکت کنند که متناسب با خواست مردم، برای مردم و از میان مردم برنامه‌ریزی شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: سمت و سوی حرکت و مسیری که از سوی دفاتر تسهیلگری پیش گرفته شده خوب است ولی از مراحل شناسایی و برداشت باید با دقت کافی و سرعت منطقی عبور کنیم و به مرحله‌ای برسیم که مردم ثمره این اقدامات مقدماتی را در محله و سطح زیست خود مشاهده و لمس کنند.

   تعداد بازدید: 113
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 293    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,454
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد