• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 104
   کد: 182601
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   تشکل های مردم‌نهاد، مدیریت شهری را در ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری کمک کنند

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: سال گذشته سمن های بسیاری به شورای شهر و کمیسیون حمل‌ونقل مراجعه می‌کردند و نسبت به عدم توجه مدیریت شهری به دوچرخه گلایه‌مند بودند؛ حال که پیش‌قدم شده‌ایم امیدواریم همکاری لازم را داشته باشند و ما را در ترویج و تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه همراهی کنند.
   تشکل های مردم‌نهاد، مدیریت شهری را در ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری کمک کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز و در ادامه طرح دوشنبه های با دوچرخه، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد بهمراه جمعی دیگر از عموم مردم و مدیران شهری، حدفاصل پارک ملت تا میدان شهدا را رکاب زدند.

   مجتبی بهاروند در پایان این رکاب‌زنی به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: بسیار خوشحالم که در این مسیر شاهد حضور جمع زیادی از شهروندان بودیم که از دوچرخه استفاده می‌کردند.

   وی با بیان اینکه تردد این تعداد دوچرخه‌سوار نشان از استقبال روزافزون مردم دارد، گفت: اگر در هرکاری مداومت به خرج دهیم و پیش‌ قدم شویم، بدون شک موفق خواهیم بود که ثمره آن را شاهدیم.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه ضمن تشکر از سمن «هم‌رکابان شهری» که همیشه همراه پویش دوشنبه‌ها و سه‌شنبه های بادوچرخه است، خاطرنشان کرد: از سایر سمن‌ها و تشکل های مردم‌نهاد نیز انتظار داریم ما را در ترویج و تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه همراهی کنند.

   بهاروند گفت: سال گذشته سمن های بسیاری به شورای شهر و کمیسیون حمل‌ونقل مراجعه می‌کردند و نسبت به عدم توجه مدیریت شهری به دوچرخه گلایه‌مند بودند؛ حال که پیش‌قدم شده‌ایم امیدواریم همکاری لازم را داشته باشند.

   وی در پایان تصریح کرد: تا پایان سال جاری سعی خواهیم کرد مسیرهای دوچرخه را به یکدیگر متصل کنیم؛ عیب‌یابی مسیرهای فعلی و رفع نقص آنها در دستورکار قرار گرفته و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم طول مسیرهای ویژه دوچرخه در سطح شهر را به 200 کیلومتر برسانیم.

   تعداد بازدید: 104
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 717    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,735
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد