• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 59
   کد: 182559
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
   رئیس کمیته نظارتی شماره 1 شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   تعریف بیش از 8 هزار میلیاردتومان پروژه‌ سرمایه‌گذاری در شهر

   رئیس کمیته نظارتی شماره 1 و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهدمقدس گفت: در سال جاری بالغ بر 8 هزار میلیاردتومان پروژه عمرانی برای شهر تعریف شده که نوعی سرمایه‌گذاری در شهر محسوب می‌شود.
   تعریف بیش از 8 هزار میلیاردتومان پروژه‌ سرمایه‌گذاری در شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحسین ودیعی در حاشیه جلسه کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد که در منطقه 9 شهرداری برگزار شد، به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: سال 98، سال پررونقی در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی، رفاهی و سرمایه‌گذاری برای مشهد است.

   وی با بیان اینکه اقدامات مهمی طی دو سال اخیر برای عمران و آبادانی شهر در قالب احداث گذرگاه های غیرهمسطح، پل‌ها، مراکز تجاری، تفریحی، اقامتی و ... انجام شده است که بخشی از آنها در حوزه بودجه عمرانی شهر و بخشی دیگر نیز در قالب مشارکت با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است، گفت: بعنوان مثال پروژه های سرمایه‌گذاری در پارک های خورشید، طرق و کوهسنگی از جمله آنهاست که صدها میلیاردتومان برآورد سرمایه‌گذاری شده است.

   ودیعی در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: در سال جاری بالغ بر 8 هزار میلیاردتومان پروژه عمرانی برای شهر تعریف شده که نوعی سرمایه‌گذاری در شهر محسوب می‌شود.

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد در بخش دیگری از صحبت های خود به پروژه های بزرگ‌مقیاس شهری اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها برخی با مشارکت شهرداری هستند و برخی دیگر نیز مالکان خصوصی دارد؛ به هرحال تاکید ما، رعایت تمامی ضوابط ایمنی و فنی در تمامی این پروژه‌هاست و باید رعایت شود.

   ودیعی تصریح کرد: از سوی دیگر پروژه های بزرگی که با مشکل روبرو شده بودند، در کمیسیون های اقتصادی و معماری و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفتند و به جد درصدد رفع حل مشکل آنها بوده‌ایم تا فرآیند عمرانی خود را از سر گیرند که خوشبختانه تاکنون گام های خوبی نیز برداشته شده است.

   تعداد بازدید: 59
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 •     بازدید کنندگان امروز : 4701    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,622,257
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد