• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 150
   کد: 181823
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد:

   دو دفتر تسهیل گری برای بازآفرینی محلات منطقه 4 در نظر گرفته شده است

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار و نائب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که تاکنون 20 درفتر تسهیل گری در سطح شهر مشهد ایجاد شده است، گفت: دو دفتر تسهیل گری از این تعداد برای بازآفرینی محلات منطقه 4 در نظر گرفته شده است.
   دو دفتر تسهیل گری برای بازآفرینی محلات منطقه 4 در نظر گرفته شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در جریان جلسه کمیته نظارتی شماره یک که با هدف بررسی مشکلات منطقه 4 شهرداری مشهد برگزار شد، اظهارکرد: یکی از سیاست های عمومی شورای پنجم و کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار، توجه به محلات حاشیه ای شهر مشهد با هدف بازآفرینی آن هاست و در این مسیر تاکنون گام های ارزنده نیز برداشته شده است.

   وی با اشاره به تشکیل سازمان بازآفرینی شهری مشهد با روی کار آمدن پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اضافه کرد: در همین راستا کار راه اندازی دفاتر مربوط به تسهیل گری نیز در محلات مختلف شهر آغاز شده و تاکنون 20 دفتر در این زمینه ایجاد شده است.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار و نائب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که تهیه سند توسعه محله و اقدامات مبتنی بر این موضوع در زمره مهم ترین وظایف دفاتر تسهیل گری به حساب می آید، تصریح کرد: در همین راستا بازدیدی را نیز در جریان جلسه کمیته نظارتی شماره یک از دفتر تسهیل گری میثم داشتیم.

   وی به دیگر مصوبات جلسه کمیته نظارتی شماره یک در منطقه 4 اشاره کرد و بیان کرد: پیگیری مشکلات ریز و درشت مردم، و بررسی آسفالت معابر که تاکنون از پیشرفت خوبی برخوردار بوده از مهم ترین موضوعات بررسی شده در این جلسه بود.

   فیضی همچنین از جلو بودن پروژه گود کشتی چوخه ضلع شمالی بوستان بهشت واقع در منطقه چهار خبر داد و گفت: پیگیری های لازم برای ایجاد پل روی کشف رود و دسترسی به جمعه بازار این منطقه نیز از دیگر اقدامات جلسه اخیر بود.

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 469    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,630
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد