• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 89
   کد: 181313
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از دفاتر تسهیلگری دروی و عباس‌آباد:

   شهرداری های مناطق و دفاتر تسهیلگری باید با یکدیگر هماهنگ باشند

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه شهرداری های مناطق باید با دفاتر تسهیلگری در ارتباط باشند، گفت: شهرداری باید زمینه های ورود دفاتر و ارتباط‌گیری آنها با عناصر ذی‌نفوذ در مناطق و مردم را تسهیل ببخشد و زمینه های مشارکت آنها را ایجاد کند.
   شهرداری های مناطق و دفاتر تسهیلگری باید با یکدیگر هماهنگ باشند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در حاشیه بازدید از دفاتر تسهیلگری دروی و عباس‌آباد و همچنین محور رسالت-طبرسی، به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: محور رسالت طبرسی از جمله محورهای بزرگی بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است و با تکیه بر روش های تسهیلگری مشکلات آن باید حل شود.

   فیضی در ادامه گفت: خوشبختانه این محور در مجاورت 4 محله است که دفتر تسهیلگری 3 تا از این محلات مستقر شده و امروز بازدید از 2 مورد آن در برنامه قرار گرفت.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه خوشبختانه امکان و فرصتی به نام مدیریت طرح رسالت و طبرسی نیز وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری این مدیریت و دفاتر تسهیلگری و شهرداری منطقه بتوانیم تقاضاهای شهروندان را احصا و اعتمادسازی کنیم و برمبنای آن برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان اقدام شود.

   فیضی افزود: در کلیت قضیه، بعنوان یک طرح و پروژه پیشران توسعه نگاه ما به این محور است و امیدواریم با رویکرد تسهیلگری و مشارکت مردم پیش برود و شاهد باشیم بسیاری از معضلات این منطقه رفع و رجوع شود.

   وی با تاکید بر اینکه بین شهرداری منطقه و دفاتر تسهیلگری باید هماهنگی ایجاد شود، گفت: شهرداری باید زمینه های ورود دفاتر و ارتباط‌گیری آنها با عناصر ذی‌نفوذ در مناطق و مردم را تسهیل ببخشد و زمینه های مشارکت آنها را ایجاد کند تا در نهایت تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را به منظور اعتمادسازی مردمی پای کار آورده شود.

   تعداد بازدید: 89
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2747    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,132,071
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد