• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 98
   کد: 181083
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
   پس از اجرای موفقیت‌آمیز طرح آزمایشی؛

   تبادل مالی پارکبانان الیت با مردم از روز شنبه در منطقه 9 شهرداری ممنوع شد

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: پس از اجرای موفقیت طرح آزمایشی حذف تبادل مالی پارکبانان الیت با مردم در منطقه 9 شهرداری مشهد، این طرح از شنبه، دوم شهریورماه به صورت دائمی در این منطقه اجرایی خواهد شد.
   تبادل مالی پارکبانان الیت با مردم از روز شنبه در منطقه 9 شهرداری ممنوع شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند با بیان اینکه ارتباط مستقیم پارکبان های شرکت الیت با شهروندان برای دریافت وجه و شارژ حساب یکی از دغدغه های مدیریت شهری بوده است، اظهارکرد: کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد تاکید ویژه‌ای نسبت به مکانیزه شدن الیت دارد و امیدواریم محقق شود.

   وی حذف تبادلات نقدی میان شهروندان و پارکبانان را بعنوان یکی از مطالبات شهروندان دانست و گفت: در این زمینه با شهروندان هم‌عقیده هستیم و لذا از مردادماه سال گذشته این طرح به صوت آزمایشی در منطقه 9 اجرایی شد.

   بهاروند خاطرنشان کرد: این اقدام موجب کاهش نسبی درآمد الیت شده ولی در عین حال خروجی کار رضایت بخش است و به همین خاطر از شنبه، دوم شهریورماه سال جاری، تبادلی مالی پارکبانان با شهروندان برای همیشه قطع می‌شود.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد درخصوص نحوه پرداخت هزینه الیت و شارژ حساب توسط شهروندان نیز گفت: شهروندان می‌توانند در پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای و همچنین از طریق بسترهای اینترنتی نسبت به‌پرداخت های مالی خود اقدام کنند، اگر پرداخت‌ها به‌صورت غیرنقدی باشد، شهروندان از 15 درصد بهای مازاد بر مقدار شارژ شده بهره‌مند می‌شوند.

   تعداد بازدید: 98
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 243    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,591
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد