• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 39
   کد: 180999
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد تاکید کرد؛

   لزوم تنظیم رابطه مناسب بین درآمد و پروژه‌های هر منطقه

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد بر لزوم تنظیم رابطه مناسب بین درآمدهای ایجاد شده در هر منطقه و پروژه‌های عمرانی آن تاکید کرد.
   لزوم تنظیم رابطه مناسب بین درآمد و پروژه‌های هر منطقه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی در حاشیه جلسه کمیته نظارتی در شهرداری منطقه ۹ با تاکید بر اینکه منطقه 9 یکی از مناطق استراتژیک شهر تلقی می‌شود، گفت: این منطقه به دلیل موقعیت و پهنه مناسب از نظر جغرافیایی و سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران جذابیت زیادی دارد که این جذابیت گاهی می‌تواند موجب بروز تخلفات شود از این جهت منطقه ۹ منطقه مهمی برای شورا به شمار می‌رود.
   وی با تاکید بر اینکه تعداد پروژه‌های تعریف شده در این منطقه نسبت به سایر مناطق چه در حوزه ساخت و ساز، چه در حوزه ترافیک و عمران و چه در حوزه تفریحی و گردشگری بسیار بیشتر است، افزود: پروژه پارک خورشید اگر اجازه اجرایی شدن را داشته باشد با رقم بالای ۲۴۰ میلیارد تومان، توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در مشارکت با شهرداری به روش B.O.S.T به اجرا درآمده سبب رونق بسیاری در منطقه خواهد شد.
   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: این منطقه یکی از مناطق پر درآمد برای شهرداری محسوب می‌شود، لذا به حق باید هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های عمرانی در این منطقه بیشتر شود. در پنج ماه اخیر نیز این منطقه جذب خوبی در پروژه‌های عمرانی داشته و رقم حدود ۴۵ میلیارد تومان جذب پروژه‌های عمرانی، رقم مطلوبی است که البته انتظار ما از این منطقه همین است و اگر پتانسیل‌هایی تعریف شود شاید بتوان این عدد را افزایش داد.


    

   تعداد بازدید: 39
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 216    بازدید کنندگان دیروز: 5455    کل بازدید ها : 4,441,457
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد