• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 110
   کد: 180779
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در نشست مشترک با اهالی پنجتن:

   10 میلیارد تومان اعتبار برای حل گره ترافیکی جمعه‌بازار

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: جمعه‌بازار در درازمدت دستاوردهای خوبی برای این منطقه خواهد داشت و به منظور تعریض معابر منتهی به این بازار و حل گره ترافیکی نیز 10 میلیاردتومان اعتبار پیش‌بینی شده است.
   10 میلیارد تومان اعتبار برای حل گره ترافیکی جمعه‌بازار

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی شب گذشته و در نشست هم‌اندیشی جمعی از مدیران شهری با شهروندان که در محل مسجد امام‌زمان(عج) واقع در خیابان پنجتن 70 برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، اظهارکرد: بسیار خرسندم که در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد زاده شده‌ام و امروز نیز در شورای پنجم با رای مردم شریف این شهر و بواسطه اعتماد آنها و اراده خداوند و امام‌رضا(ع)، توفیق شده تا لباس خادمی مجاوران و زائران بارگاه منور رضوی را به تن داشته باشم.

   فیضی در ادامه صحبت های خود به ارائه گزارش مختصری اقدامات انجام شده در منطقه 4 شهرداری مشهد پرداخت و گفت: نگاه شورای پنجم و مدیریت شهری برآمده از این شورای شهر، توجه ویژه به مناطق کم‌برخوردار، بدون شعارزدگی است.

   وی با بیان اینکه منطقه 4 شهرداری، منطقه‌ای بزرگ و متراکم است، افزود: امسال 18 میلیارد تومان بودجه عمرانی برای این منطقه پیش‌بینی شده و 22 میلیاردتومان نیز اعتبار درنظر گرفته شده برای هزینه های جاری است.

   فیضی از اختصاص 4 میلیاردتومان بودجه ویژه آسفالت معابر سطح منطقه خبرداد و تصریح کرد: منطقه 4 یکی از مناطق پیشتاز در زمینه آسفالت است؛ خیابان خاکی در این منطقه نداریم و اگر وجود دارد شهروندان عزیز به شهرداری اعلام کنند تا در اسرع وقت نسبت به آسفالت آن اقدام شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه تیم پرتلاشی در منطقه 4 پای کار هستند و پیوسته شرایط و وضعیت حاکم را رصد می‌کنند، گفت: یکی از مهمترین اقدامات درحال اجرا، نرده‌گذاری آیلند میانی بلوار پنجتن به منظور ایمن‌سازی تردد است.

   فیضی در ادامه با اشاره به پیش‌بینی ساخت 5 استخر در سطح شهر مشهد، اظهارکرد: با تاکیدات مستمر، 2 استخر مقرر شد در شرق مشهد ساخته شود و یکی تسریع در ساخت پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و به آن تاکید ویژه شده است.

   وی با بیان اینکه عملیات اجرایی استخر واقع در گلشهر، انتهای شهید شفیعی 50، به زودی تمام می‌شود و به بهره‎‌برداری خواهد رسید، گفت: استخر دیگری نیز در خیابان شهید قربانی واقع شده که یکی از مجهزترین مجموعه های آبی شهر مشهد است.

   فیضی ادامه داد: 2 سال قبل و در ابتدای فعالیت شورای پنجم یکی از شهروندان تصویری از محل احداث پارک نوکاریز به دست گرفته بود و گلایه داشت؛ به یاری خداوند و دعای مردم، ساخت این پروژه در دستورکار قرار گرفت و پس از 4 ماه پروژه‌ای که 10 سال خوابیده بود و زمین خاکی بیش نبود، به پارکی 4.5 هکتاری تبدیل شد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بخش دیگری به جمعه بازار اشاره کرد و گفت: در دراز مدت جمعه بازار برای این محدوده خوب خواهد بود؛ اکنون با مشکل ترافیکی روبروهستیم که 10 میلیارد تومان اعتبار برای حل این مشکل پیش‌بینی شده تا با تعریض معبر گره ترافیکی باز شود.

   فیضی درخصوص بوی نامطبوع در برخی از معابر پنجتن نیز اظهارکرد: متولی اصلی این امر، شرکت آب و فاضلاب است ولی شورای شهر پیگیری خواهد کرد تا طرح اگو هرچه سریعتر اجرایی شود.

   وی با بیان اینکه به دلیل شیب معکوس خیابان پنجتن نمیتوان به راحتی شبکه فاضلاب را توسعه داد، گفت: احداث تصفیه‌خانه محلی میتواند گره گشای این مشکل باشد.
    

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 399    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,560
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد