• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 61
   کد: 180735
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

   به منظور ارتقاء سلامت شهروندان با مراکز علمی همکاری می‌کنیم

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه موضوع سلامت شهروندان از اهم دغدغه های مدیریت شهری است، گفت: به منظور تحقق این مهم، با مراکز علمی همکاری و تعامل خواهیم داشت.
   به منظور ارتقاء سلامت شهروندان با مراکز علمی همکاری می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، عصر دیروز رئیس و جمعی از نمایندگان شورای اسلامی شهر مشهد از مزرعه تحقیقاتی ارگانیک دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کردند.

   محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه دانشگاه فردوسی در تاسیس و تجهیز این مزرعه تلاش های ارزشمندی انجام داده گفت: تولید و عرضه محصولات ارگانیک آثار مثبتی در حوزه سلامت دارد ازینرو مقرر شد در حوزه فرهنگسازی و ایجاد شرایط مناسب برای عرضه محصولات از طریق سازمان میادین شهرداری مشهد همکاری های اقتصادی و فنی با دانشگاه ایجاد شود.

   در این بازدید که با هدف معرفی توانمندیها و پیشرفت های دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی در زمینه کشت ارگانیک محصولات میوه و سبزیجات مصرفی شهروندان انجام شد، در خصوص راهکارهای همکاری بین دانشگاه فردوسی و مدیریت شهری مشهد برای معرفی این توانمدیها به شهروندان مشهدی رایزنی شد.

   مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در این بازدید حضور داشت و در زمینه همکاری سازمان میادین شهرداری برای عرضه مستقیم محصولات ارگانیک این مزرعه با برند دانشگاه فردوسی قول مساعد داد.

   تعداد بازدید: 61
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2585    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,032,327
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد