• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 90
   کد: 180536
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از پروژه های عمرانی شهر:

   هدف پروژه های عمرانی رفع نیازهای حال و گذشته مردم است/ شهروندان در مورد اهمیت پروژه ها قضاوت کنند

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از برخی پروژه های عمرانی شهرداری برطرف کردن نیازهای اساسی شهر و شهروندان را مهم ترین اولویت مدیریت شهری در طراحی و آغاز بکار پروژه های عمرانی برشمرد.
   هدف پروژه های عمرانی رفع نیازهای حال و گذشته مردم است/ شهروندان در مورد اهمیت پروژه ها قضاوت کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدرضا حیدری صبح امروز از پنج پروژه احداث جاده محمدآباد، روکش آسفالت بلوار حر، امتداد بلوار خاقانی تا بلوار نماز، روگذر دوربرگردان هاشمی رفسنجانی و فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی که توسط سازمان عمران معاونت عمرانی شهرداری مشهد در حال اجراست بازدید کرد.

   محمدرضا حیدری در جریان این بازدید گفت: تمام این پروژه ها برای رفع نیازهای اساسی مردم که گاهی سابقه طولانی چندین ساله در مطالبه گری مردمی داشته آغاز شده است، مانند محور محمدآباد که باتوجه به نیاز ضروری مردم منطقه آغاز آن سالها به تعویق افتاده بود و یا روکش آسفالت بلوار حر که باتوجه به اتصال دو منطقه پرجمعیت شهرک های شهید باهنر و شهید رجایی به هسته مرکزی شهر متاسفانه از شرایط مطلوبی برخوردار نبود.

   وی ادامه داد: با تکمیل محور خاقانی تقریبا جمعیت غالب رضاشهر به بلوار نماز دسترسی پیدا می کنند و تکمیل روگذر هاشمی رفسنجانی سبب کاهش بار ترافیکی ابتدای بلوار آزادی خواهد شد.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد همچنین باتقدیر از عملکرد سازمان عمران در پیشبرد منظم جلوخان فردوسی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی منظم سازمان عمران تقریبا تمام پروژه ها زودتر از برنامه زمانبندی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت ازجمله فاز دوم جلوخان که طی روزهای آینده بهره برداری خواهد شد.

   وی در پاسخ به انتقاد برخی رسانه ها در مورد کوچک بودن پروژه های آغاز شده در دوره فعلی مدیریت شهری با بیان مثال پروژه جلوخان که تا تکمیل فاز سوم بیست میلیارد تومان هزینه دربرخواهد داشت، گفت: هرچند پروژه های عظیمی مانند میدان نمایشگاه هم در دستور کار قرار دارد اما هدف اصلی ما توجه به خواست و مطالبه مردم و پیش بینی و رفع نیازهای آینده شهر با توجه به اسناد و مجوزهای بالادستی است و فکر می کنم مردم بهترین قضاوت را در این مورد دارند.

   وی اضافه کرد: بهرحال وقتی مردم ببینند مشکل ترافیکی که سال ها با آن درگیر بوده اند برطرف شده است قضاوت و نظر عادلانه ای بروز می دهند که ملاک کار مدیریت شهری است. 

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2771    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,032,513
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد