• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 81
   کد: 180457
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد:

   شمال و جنوب مشهد با تکمیل خط 2 مترو به هم متصل شده است

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر شمال و جنوب مشهد با تکمیل خط 2 مترو و اتصال بولوار طبرسی به به ابتدای بولوار پیروزی به هم متصل شده است.
   شمال و جنوب مشهد با تکمیل خط 2 مترو به هم متصل شده است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه آئین افتتاحیه ایستگاه شهید کاوه خط 2 مترو که با حضور معاون اول رئیس جمهوری صورت پذیرفت، اظهارکرد: این خط نقش مهمی را در جابجایی مناسب شهروندان در شهر دارد و چند بخش اصلی شهر را به هم متصل می کند.

   وی با اشاره به بافت جمعیتی منطقه رضاشهر و ابتدای پیروزی افزود: همچنین کاهش آلودگی هوا و ترافیک موجود در این مسیر یکی از مهم ترین رهاوردهای تکمیل این خط به شمار می آید.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به صحبت هایی که برخی ها در خصوص افتتاح چندین باره این خط مطرح می کنند، ابرازتاسف کرد: عده ای فقط می خواهند موضوعات را سیاه و سفید ببینند و به صورت مغرضانه مدیریت شهری را نقد می کنند.

   وی با بیان این که در خصوص افتتاحیه اخیر در هیچ جایی نگفتیم که خط دو مترو به بهره برداری رسید، تصریح کرد: پارسال اتصال خط 2 به میدان شریعتی و به تبع آن اتصال خطوط 1 و 2 مطرح بود و امروز نیز ایستگاه شهید کاوه خط 2 به بهره برداری رسید.

   بهاروند با اشاره به افتتاح بخشی از خط 2 مترو مشهد در دوره چهارم مدیریت شهری متذکرشد: با این حال در آن زمان، مدت سرویس دهی فقط 12 ساعته و با سرفاصله زمانی بالا بود و فقط 1500 نفر را در روز جابجا می کرد. اما با اتصال خط 1 و دو شاهد استقبال مردم تا بیش از 40 هزار نفر نیز بودیم.

   بهاروند این نکته را نیز گفت که در حال حاضر و با اتصال ایستگاه شریعتی به ایستگاه شهید کاوه بیش از 50 هزار نفر از شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی در روز از طریق این خط جابجا می شوند.

   تعداد بازدید: 81
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 883    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,231
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد