• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 116
   کد: 180385
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
   در بازدید جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از روزنامه خراسان مطرح شد:

   نقد سازنده، خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهر و شهروندان را بهمراه خواهد داشت

   جمعی از اعضای شورای شهر مشهد به مناسبت روز خبرنگار از روزنامه خراسان بازدید و با مدیرمسئول این روزنامه گفتگو کردند.
   نقد سازنده، خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهر و شهروندان را بهمراه خواهد داشت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز و به مناسبت روز خبرنگار، جمعی از اعضای شورای شهر مشهد با حضور در روزنامه خراسان این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند.

   شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، اظهارکرد: گزارش های تهیه شده در این مجموعه بسیار جامع بوده و نقد سازنده‌ای نسبت به تمامی مسائل مطرح می‌کند که چراغ راه شورای شهر و شهرداری است.

   وی با تاکید بر اینکه زحمات خبرنگاران با یک روز قابل جبران نیست، گفت: روزنامه خراسان یکی از نوستالژیک‌ترین و خاطره‌انگیزترین نشریه‌ها برای هم‌استانی های ماست و بسیار خرسندیم که با تلاش های مدیریت حاکم بر این مجموعه، امروز جزو سه روزنامه نخست کشور و در گروه الف قرار گرفته است.

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد با اشاره به سوق یافتن مردم به فضای مجازی، تصریح کرد: مجموعه خراسان خیلی به موقع این مهم را درک کرد و وارد فضای مجازی نیز شد.

   رمارم همچنین گفت: یکی از ویژگی های بارز روزنامه خراسان، وجهه مردمی آن است که همچنان حفظ شده و در عین دفاع از کلیت نظام، قدرت را در بخش های مختلف نقد کرده که نشانگر حرفه ای بودن مجموعه است.

   مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد نیز با تبریک روز خبرنگار، اظهارکرد: روزنامه‌ خراسان یکی از پرمخاطب‌ترین روزنامه‌های کشور است که این مهم مایه افتخار است.

   وی با تقدیر از گزارش های این روزنامه که تمامی ابعاد مختلف هرموضوعی را بدون غرض و از دید مردم و کارشناسان بررسی می‌کند، گفت: این گزار‌ش‌ها پیوسته مورد توجه ماست که یکی از آنها مربوط به دریافت کارمزد برای شارژ من کارت بود و بسیار خرسندیم که به نتیجه رسید و خواسته شهروندان پاسخ داده شد.

   در ادامه احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد نیز با با بیان اینکه هرروز را روز خبرنگار می‌دانیم، گفت: مایه خرسندی است که فضای همدلی، هم‌افزایی و تعامل در بخش های مختلف شهر مشهد شکل گرفته و منافع شهر و شهروندان اولویت همه دستگاه‌هاست؛ گاه ممکن است تفاوت سلیقه‌‎ نیز وجود داشته باشد ولی منافع عموم و شهر، بعنوان اصل شناخته می‌شود.

   وی در ادامه گفت: روزنامه خراسان بعنوان قدیمی‌ترین و معتبرترین نشریه استان نقش محوری در هدایت سایر استان‌ها دارد و این نقش را تاکنون به خوبی شاهد بوده‌ایم؛ فضای امروز حاکم بر شهر، مرهون فضای مدیریتی رسانه‌هایی از جمله خراسان است که اعتبار بالایی در بین مردم دارد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در پایان تصریح کرد: امیدواریم این تعامل و همکاری ادامه داشته باشد تا ازین طریق بتوان کام مردم را شیرین کرد.

   محمدهادی مهدی‌نیا، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد نیز به بیان سخنانی پرداخت و اظهارکرد: اغلب اوقات تصور می‌شود که وظیفه جراید و روزنامه‌ها، رساندن اخبار بالادستی به پایین دستی است ولی شرایط امروز به نحوی بوده که وظایف مطالبه‌گری پایین به بالا درحال اتفاق افتادن است.

   وی افزود: خیلی از مردم با دیدگاه های مختلف که تریبونی در اختیار ندارند، میتوانند بواسطه رسانه‌ها صدای خود را به گوش دیگران برسانند؛ این اتفاق فضای مناسبتی است و میتواند تحقق یافتگی مدیریت مشارکتی را ایجاد کند.

   مهدی‌نیا افزود: بخش عمده‌ای از موضوعاتی که روزنامه خراسان به آن پرداخته و پیگیری کرده، به نتیجه مثبتی رسیده چراکه نگاهی منصفانه داشته که پیگیری مطالبات مردمی است.

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد با بیان اینکه رسانه‌ها باید نگاه قاطبه مردم را، فارغ از گرایش‌های سیاسی، پیگیری کنند، گفت: مسائل و مشکلات جز با گفتگو و تعامل حل نخواهد شد.

   مهدی‌نیا تصریح کرد: شورای پنجم از نقدهای منصفانه استقبال می‌کند و رسانه‌ها میتوانند با پیگیری مسائلی که مغفول مانده‌اند، مدیریت شهری را کمک و یاری کنند.

   محمدحسین ودیعی، عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد نیز در این دیدار روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهارکرد: رسانه‌ها یکی از بهترین پل های ارتباطی مردم و مسئولان هستند.

   محمدسعید احدیان، مدیرمسئول و مدیرعامل موسسه فرهنگی خراسان نیز خاطرنشان کرد: تعاملات این مجموعه با شورای شهر و شهرداری نسبت به گذشته از شرایط بهتری برخوردار است.

   وی افزود: روزنامه خراسان، پیگیری مطالبات مردمی را وظیفه خود میداند و از سوی دیگر اقدامات خادمان آنها را هم اطلاع‌رسانی‌ می‌کند.

   تعداد بازدید: 116
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 972    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,320
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد