• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 171
   کد: 180338
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
   در بازدید جمعی از اعضای شورای شهر از خبرگزاری فارس مطرح شد؛

   همت شورای پنجم برای تحقق شهرداری شیشه‌ای و شفاف/ ظرفیت‌های ورزشی هویت مشهد هستند

   در آستانه فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار، احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی و مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از خبرگزاری فارس بازدید کردند.
   همت شورای پنجم برای تحقق شهرداری شیشه‌ای و شفاف/ ظرفیت‌های ورزشی هویت مشهد هستند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد به نقل از خبرگزاری فارس، احمد نوروزی در جریان این بازدید اظهار کرد: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند، آنها مسایل و مشکلات شهروندان را کاملا می‌شناختند.

   وی با بیان اینکه وقتی مسائل بخواهد فردی مطرح شوند ممکن است با بی‌مهری مواجه شوند، تصریح کرد: اما خبرگزاری‌ها این پتانسیل را دارند که به این مسائل به خوبی بپردازند و کانال ارتباطی مسؤولان با مردم باشند و یک کانال دوسویه ارتباطی را بین مردم و مسؤولان به وجود آورند.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد افزود: رسانه‌ها به افکار عمومی قدرت فوق العاده‌ای می‌بخشد و به شرط استفاده درست از این قدرت می‌توانیم شاهد اتفاقات مهمی در جامعه باشیم.

   نوروزی با بیان اینکه ما نمایندگان اعضای شورای اسلامی شهر ادامه داد: ما علاقه‌مند هستیم و آمادگی این رابطه دوسویه را داریم که اطلاعات شهری را در اختیار رسانه‌ها بگذاریم تا در حداکثر شفافیت کار انجام شود.

   وی با اشاره به کارگروه شفافیت، اظهار کرد: در شورای پنجم یک اقدام مهم تبدیل شهرداری به یک سازمان شیشه‌ای و شفاف بود، از جمله اقدامات در این راستا می‌توان به سامانه فاش و شورایاوران اشاره کرد.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد با اشاره به معضلات مشهد همچون زنان خیابانی و انواع سرقت‌ها و کودکان کار، تصریح کرد: علت بیشتر این معضلات بیکاری و مشکلات اقتصادی است، اگر کار و درآمد تامین شود، 85 درصد این مشکلات برطرف می‌شود.

   نوروزی حرم مطهر را قلب تپنده طلایی مشهد دانست و تاکید کرد: انصافا این قلب تپنده توانسته جاذبه‌ای قوی داشته باشد و در سال 30 میلیون زائر را جذب کند، این افراد وقتی به مشهد مشرف می‌شوند چند ساعت وقت آزاد دارند، اگر ما بتوانیم برای این میزان وقت آزاد، شغل ایجاد کنیم، موضوع مهمی را انجام دادیم.

   وی با بیان اینکه دلسوزان و فعال ورزشی بارها از اعضای شورای شهر برای فعالیت در این حوزه درخواست کرده‌اند، اظهار کرد: چراکه اگر فردی از شورای شهر مشهد این مسؤولیت را بپذیرد، چون بیشتر به مسایل اشراف دارد و می‌تواند با ارتباط‌هایی که می‌گیرد، برای حل مشکلات بیشتر مثمرثمر باشد.

   ظرفیت‌های ورزشی هویت مشهد هستند
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد نیز با بیان اینکه ظرفیت‌های ورزشی هویت مشهد هستند، گفت: اعضای شورا دلسوز ورزش‌های همگانی هستند و از آن حمایت می‌کنند.

   مجتبی بهاروند با اشاره به برگزاری طرح «دوشنبه با دوچرخه» اشاره کرد و در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا قصد ندارید کاندیدای انتخابات ریاست هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی شوید؟، بیان کرد: این هیات‌ها برای من جذابیتی ندارد و دوچرخه‌سواری را به صورت آماتور ادامه داده‌ام و هیچ‌گاه به صورت حرفه‌ای به آن ورود نداشته‌ام.

   گفتنی است؛ مجتبی بهاروند کمپین «دوشنبه‌های با دوچرخه‌ها» را در سامانه «فارس من» ثبت کرد.
    

   تعداد بازدید: 171
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2380    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,447
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد