• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 148
   کد: 180258
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد در دیدار با خانواده «شهید عباس زاده صنوبری»:

   دیدار با خانواده‌های شهدا به ما انگیزه مضاعف می‌دهد

   همزمان با سالروز شهادت جمعی از حجاج بیت الله الحرام در مراسم برائت از مشرکین در سال ۱۳۶۶، رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، به همراه جمعی از همکاران خود در شورای شهر و شهرداری، با خانواده یکی از شهدای این مراسم به نام شهید ابوالقاسم عباس زاده صنوبری دیدار کرد.
   دیدار با خانواده‌های شهدا به ما انگیزه مضاعف می‌دهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در این دیدار با بیان این که محشور شدن با خانواده‌های معزز شهدا امری است بسیار پر برکت و برای همه ما، مایه افتخار و مباهات است، افزود: برکت این دیدارها در این است که ما از ایشان درس بردباری و استقامت می‌آموزیم و آنان به ما انگیزه مضاعف می‌بخشند.

   وی با تاکید بر اینکه ما باید قدر این رشادت‌ها را بدانیم از خانواده شهید قدردانی کرد و یادآور شد: وجود یک فرزند جانباز و نیز حضور فرزتدانی با تقوا و خدمتگزار به جامعه در این خانواده نشان‌دهنده این است که همه شما قدر خون پدر شهیدتان را دانسته‌اید و به آرمان‌های آن شهید بزرگوار وفادار بوده‌اید.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد افزود: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق خدمت به خانواده شهدا و خدمت به همه فرزندان این آب و خاک بدهد و با عنایت حضرت ثامن الحجج بتوانیم قدردان این خون‌ها و این مجاهدت‌ها باشیم.

   لازم به ذکر است شهید ابوالقاسم عباس زاده صنوبری که درمراسم برائت از مشرکین حج سال ۱۳۶۶ توسط دژخیمان سفاک سعودی به شهادت رسید درسازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مقدس مشغول خدمت بوده که از این شهید عزیز چهار پسر و یک دختر به یادگار مانده است.

    

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 279    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,440
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد