• پنج شنبه،26 تیر 1399
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 117
   کد: 180150
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
   رئیس کمیته نظارتی شماره 3 شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   2.1 هکتار به فضای سبز منطقه یک افزوده می‌شود

   رئیس کمیته نظارتی شماره 3 شورای شهر مشهدمقدس گفت: کمبود فضای سبز در منطقه یک شهرداری امری ملموس است که در همین راستا پیگیری های خوبی از سوی مدیر منطقه انجام شده که براساس آن تا پایان سال جاری حدود 2.1 هکتار به فضای سبز منطقه افزوده می‌شود.
   2.1 هکتار به فضای سبز منطقه یک افزوده می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری صبح امروز و در حاشیه برگزاری جلسه کمیته نظارتی که در محل شهرداری منطقه 1 برگزار شد، اظهارکرد: یکی از مشکلات این منطقه کمبود فضای سبز و فضاهای ورزشی بوده که خوشبختانه گام های خوبی برای ارتقاء سرانه‌ها در این خصوص برداشته شده است.

   وی با بیان اینکه در حال حاضر سرانه فضای سبز در منطقه یک، 4.3 مترمربع است، گفت: فضاهایی بعنوان فضاهای گم‌شده شهری که قابلیت احداث فضای سبز در سطح منطقه دارند، شناسایی شده که از جمله آنها میتوان به حاشیه کال خیام اشاره کرد؛ شهرداری منطقه درمرحله انتخاب مشاور است و به زودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

   رئیس کمیته نظارتی شماره سه شورای شهر مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد اراضی مختلفی را از دستگاه های مختلف، از جمله آستان قدس در این محدوده مطالبه دارد که طبق گفته مدیر منطقه، جلسات مختلف و ثمربخشی تاکنون در این زمینه برگزار شده است.

   شهریاری در پایان گفت: بخشی از این اراضی در سال جاری تحویل شهرداری می‌شود که در فاز اول 2.1 هکتار به فضای سبز منطقه افزوده خواهد شد.

   تعداد بازدید: 117
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 720    بازدید کنندگان دیروز: 2324    کل بازدید ها : 5,560,024
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد