• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 110
   کد: 179875
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس مطرح کرد:

   پاسخگویی به کاربری های مورد نیاز شهر با مصوبه مشوق های سرمایه‌گذاری

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس گفت: مصوبه مشوق های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران را از ساخت‌وسازهای بی‌مورد در مناطقی که نیاز شهر نبوده و موجب هدررفت سرمایه می‌شود، آگاه می‌سازد؛ با توجه به بررسی های انجام شده و اطلاعات خوبی که در سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری وجود دارد، کمبودهای هر منطقه مدتظر قرار می‌گیرد و مشوق های این حوزه پررنگ‌تر خواهد شد.
   پاسخگویی به کاربری های مورد نیاز شهر با مصوبه مشوق های سرمایه‌گذاری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در میزگرد علمی نقد و بررسی آیین‌نامه اجرایی مشوق های سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت و ساز که به همت مرکز خدمات تخصصی سرمایه‌گذاری و بازار جهاد دانشگاهی برگزار شده بود، اظهارکرد: این مصوبه بدنبال هدایت سرمایه‌گذاری‌های داخل شهر در موضوعات مورد نیاز شهروندان و مکان های مورد نیاز شهر است.

   وی افزود: مصوبه مشوق های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران را از ساخت‌وسازهای بی‌مورد در مناطقی که نیاز شهر نبوده و موجب هدررفت سرمایه می‌شود، آگاه می‌سازد.

   نوروزی در ادامه گفت: با توجه به بررسی های انجام شده و اطلاعات خوبی که در سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری وجود دارد، کمبودهای هر منطقه مدتظر قرار می‌گیرد و مشوق های این حوزه پررنگ‌تر خواهد شد؛ سرمایه‌گذار اگر در این زمینه‌ها، سرمایه‌گذاری کند، از بازدهی بالاتر بهره‌مند می‌شود و پروژه وی توجیه اقتصادی بیشتری در پی خواهد داشت.

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد با بیان اینکه متاسفانه در جامعه ما شناخت درستی از دستاوردهای مثبت سرمایه‌گذاری وجود ندارد، تصریح کرد: نوع نگاه به سرمایه گذاری‌ها متناسب با نیاز جامعه نیست و گاهی همین دیدگاه سبب می‌شود، سرمایه‌گذاران شهر را ترک کنند.

   نوروزی تاکید کرد: وقتی که سرمایه‌ها از شهر خارج می‌شوند، نمیتوان انتظار داشت که مشکل اشتغال جوانان شهر حل شود.

   وی در پایان گفت: خوشبختانه تعاملات سازنده بسیار خوبی بین مجموعه های تاثیرگذار در شهر شکل گرفته و امیدواریم با ورود مدیران اجرایی به این عرصه، فعالیت‌ها نتیجه بیشتر و بهتری داشته باشند.
    

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 335    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,683
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد