• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 145
   کد: 179546
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس:

   رضویه را پاره‌تن مشهد می‌دانیم/ محور ارتباطی شرقی-غربی، نیازی مبرم برای شهر

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: رضویه را پاره‌تن مشهد میدانیم و بسیار خرسندیم که امروز، نیازی ۳۰ ساله با تکیه بر سیاست توسعه متوازن و عدالت‌محور شورای پنجم، پاسخ داده می‌شود.
   رضویه را پاره‌تن مشهد می‌دانیم/ محور ارتباطی شرقی-غربی، نیازی مبرم برای شهر

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی صبح امروز و در مراسم آغاز عملیات بهسازی باند اول و احداث باند دوم بزرگراه 75 متری رضویه که در میدان اروند واقع در بولوار مفتح شرقی برگزار شد، اظهار کرد: شورای پنجم شهر مشهد، شورایی عملگراست و دوشادوش مدیریت شهری و سایر مدیران که با پدیده حاشیه نشینی مبارزه می کنند، عزم کرده برای مردم و از میان مردم برنامه‌ریزی کند و کارها را سامان بدهد.

   وی با بیان اینکه امروز مشهد بزرگ از غرب به شرق و از شمال تا جنوب تبدیل به کارگاه عمرانی و سازندگی فعال و رو به آینده شده است، گفت: مصداق عینی این سخن را در احداث این پروژه و دیگر پروژه‌ها می‌بینیم.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه بیش از 30 سال برای آغاز و اکمال این پروژه برنامه‌ای وجود نداشته است، افزود: شورای اسلامی شهر مشهد در برهه کنونی با دو رویکرد توجه به مناطق پیرامونی و کم برخوردار و ایجاد مسیر دسترسی به منطقه پرجمعیت رضویه کار را شروع کرد.

   فیضی، رضویه را پاره تن مشهد خواند و گفت: شورای پنجم رویکردی انسانی و توسعه محور، از نوع توسعه پایدار به ویژه در مناطق محروم دارد.

   فیضی خاطر نشان کرد: در مشهد نیاز به محور ارتباطی مهم شرقی غربی داشتیم؛ محورهای شمالی و جنوبی به اندازه کافی داریم اما این شریانی که به موازات جاده سرخس می‌تواند بار ترافیکی را کاهش دهد و مخاطرات را بکاهد، لازم بود ایجاد شود.

   وی اظهار کرد: استخر دوقلوی انتهای بولوار شفیعی 50 به زودی افتتاح می شود و این استخر روزی که شورای پنجم شروع به کار کرد، روی خاک بود و امروز رشید شده و از سینه خاک سربرافراشته و آماده بهره برداری است.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این پروژه تقدیم مردم خوب منطقه می شود و یقین دارم با توجه به کارنامه موفق مدیریت شهری در مدت یک سال، پروژه 75 متری رضوی را نیز تقدیم مردم خوب مشهد می کند.

   تعداد بازدید: 145
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2646    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,970
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد