• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 162
   کد: 179493
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در چهارمین نشست مدیران شهری و استانی با سرمایه گذاران بافت پیرامون حرم مطهر رضوی:

   مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است و در همین راستا شورای پنجم از روز نخست فعالیت خود تاکید ویژه بر جذب سرمایه‌گذاران در امر مشارکت در پروژه‌های شهری داشته است.
   مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احمد نوروزی چهارمین نشست مدیران شهری و استانی با سرمایه گذاران بافت پیرامون حرم مطهر رضوی اظهار کرد: در شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد حمایت می‌کند وحمایت لازم از سرمایه‌گذاران در امر توسعه شهر خواهد داشت.

   وی افزود: در جلسه اخیر شورای شهر مشهد تصویب تشکیل انجمن سازندگان پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهر رضوی را داشتیم و امیدواریم که با تعاملات خوبی که میان مدیران شهری و سرمایه‌گذاران برقرار می‌شود شاهد نتایج مطلوب و درخشان باشیم.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: فعال شدن انجمن کارآفرینان موجب ایجاد مزیتی خوب در منطقه ثامن مشهد شده و سبب خارج‌شدن مجریان پروژه‌ها از بن‌بست‌های بر سر راه خواهد شد.

   نوروزی با بیان اینکه مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است، ادامه داد: در همین راستا شورای پنجم از روز نخست فعالیت خود تاکید ویژه بر جذب سرمایه‌گذاران در امر مشارکت در پروژه‌های شهری داشته و مدیریت شهری در این مسیر حمایت لازم از فعالان در امر توسعه شهر خواهد داشت.

   به گفته وی، فراهم‌آوردن تسهیلات تردد زائران و مجاوران امام رضا(ع) و همچنین بازگشایی مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی از جمله اولویت‌های مدیریت شهری است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در پایان گفت: شهردار مشهد نیز در بهره‌برداری هرچه سریع‌تر این پروژه ها مصمم است و در بازدید اخیر خود از سطح منطقه ثامن بر این مهم تاکید داشته است.
    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 405    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,753
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد