• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 78
   کد: 179252
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد خبر داد:

   احتمال آغاز عملیات اجرایی شفت خط 4 متروی مشهد از یک ماه آینده

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره یک این مجموعه از احتمال آغاز عملیات اجرایی شفت خط 4 متروی مشهد از یک ماه آینده خبر داد.
   احتمال آغاز عملیات اجرایی شفت خط 4 متروی مشهد از یک ماه آینده

   به گزارش پایگاه اطلاعرسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی در جریان جلسه کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد که برای بررسی و حل مشکلات منطقه چهار شهرداری برگزار شد، با اشاره به روند اجرای خطوط قطارشهری اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های در دست اجرای مدیریت شهری، اجرای خطوط مترویی مشهد است و در این زمینه گام‌های گسترده‌ای نیز در این دوره برداشته شده است.
   وی به احتمال آغاز عملیات اجرایی شفت خط چهار مترو اشاره کرد و افزود: در صورت آغاز به کار این پروژه ظرف ماه آینده، شاهد آغاز عملیات حفاری این خط در نیمه نخست سال 99 خواهیم بود.
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره یک در خصوص جلسه اخیر این کمیته برای بررسی مشکلات شهروندان منطقه چهار نیز گفت: تمام اهتمام شورای شهر، پیگیری مشکلات شهروندان است و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
   وی با تاکید بر این که شورای پنجم اهتمام ویژه‌ای نسبت به رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهر داشته چراکه یکی از شعارهای لیست امید به مردم همین موضوع بوده است، متذکرشد: از ابتدای فعالیت شورای پنجم تا به امروز چندین پروژه مشارکتی آغاز شده که از جمله آنها می‌توانیم به پروژه گردشگری طرق با سرمایه‌گذاری 600 میلیاردتومان، کوهستان پارک خورشید با 240 میلیارد تومان و همچنین پارک های کوهسنگی و چهل‌بازه اشاره کرد.

    

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4578    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,622,134
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد