• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 160
   کد: 178745
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد:

   خروج سرمایه‌گذاری‌ها از رکود، تاثیر مثبتی بر ارتقای شاخص‌های اجتماعی دارد

   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره 4 گفت: خروج سرمایه‌گذاری‌ها از رکود، تاثیر مثبتی بر ارتقای شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی دارد.
   خروج سرمایه‌گذاری‌ها از رکود، تاثیر مثبتی بر ارتقای شاخص‌های اجتماعی دارد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احمد نوروزی در جریان جلسه کمیته نظارتی شماره چهار که با هدف بررسی مشکلات پیرامون منطقه 6 برگزار شد، اظهارکرد: ما در ارتباط با سرمایه‌گذاری در تمام شهر پیگیر حل مشکلات هستیم و معتقدیم که حل این گونه مشکلات اتفاقات خوبی را در شهر رقم خواهد زد.
   وی ادامه داد: به معنای دیگر هیچ کاری همانند حل مشکل سرمایه‌گذاران و سرمایه‌گذاری‌های راکد، نمی‌تواند در مثبت کردن شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی شهر موثر واقع شود.
   رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره 4 با بیان این که بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی به دلیل فقدان کار در جامعه شکل می‌گیرد، متذکرشد: در همین راستا حل مشکلات سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و بررسی مسائل آن را به صورت موردی در دستور کار خود قرار داده‌ایم و در جلسات کمیته‌های نظارتی نیز به این موضوع توجه ویژه‌ای می‌شود.
   نوروزی همچنین به یکی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری بزرگ شهر واقع در منطقه 6 به نام پروژه صدر اشاره کرد و گفت: این پروژه، فرصت اقتصادی خوبی را برای این منطقه به وجود آورده و مسجدی را نیز با هزینه‌های خود در این محدوده طراحی کرده و به مرحله اجرا درآورده است.

    

   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 389    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,737
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد