• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 178430
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خبرداد؛

   چاره‌اندیشی و بررسی راهکار مناسب برای رسالت 82 هفته آینده انجام می‌شود

   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سیس‌آباد و رسالت 82 در خط‌القعر منطقه قرار گرفته و متاسفانه همین امر سبب شده شاهد تجمع فاضلاب و آب های سطحی مناطق اطراف در این محدوده باشیم؛ اواخر هفته آینده جلسه‌ای به منظور بررسی راهکارهای مناسب برای رفع معضل کنونی برگزار خواهد شد تا بتوان شرایط مناسبی برای ساکنان ایجاد کرد.
   چاره‌اندیشی و بررسی راهکار مناسب برای رسالت 82 هفته آینده انجام می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بهمراه رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد از خیابان رسالت 82 و محله سیس‌آباد بازدید کردند.

   حجت الاسلام بحرینی در این بازدید به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: سیس‌آباد و رسالت 82 در خط‌القعر منطقه قرار گرفته و متاسفانه همین امر سبب شده شاهد تجمع فاضلاب و آب های سطحی مناطق اطراف در این محدوده باشیم.

   وی با بیان اینکه رسالت 82 از شرایط نابسامانی به لحاظ بهداشتی و منظر شهری رنج می‌برد، گفت: طی بازدید راهکارهای مختلفی برای خروج از شرایط کنونی مطرح شد که باید بررسی شوند.

   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از راهکارها تسریع در اجرای بخشی از شبکه فاضلاب و انتقال آبها از این طریق به کال سیس‌آباد است؛ راه حل های دیگری نیز ممکن است که قابلیت اجرا داشته باشند که در این خصوص شهرداری میتواند نقش‌آفرینی کند.

   حجت الاسلام بحرینی در پایان گفت: اواخر هفته آینده جلسه‌ای به منظور بررسی راهکارهای مناسب برای رفع معضل کنونی برگزار خواهد شد تا بتوان شرایط مناسبی برای ساکنان ایجاد کرد.

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2829    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,939
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد