• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 52
   کد: 178177
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد:

   منطقه 9 شهری جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاری دارد

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد بر جذابیت های مختلف منطقه ۹ برای جذب سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشارکتی تاکید کرد.
   منطقه 9 شهری جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاری دارد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی در جریان بازدید از منطقه ۹ گفت: هرچند طرح های سرمایه گذاری بزرگ در ستاد و معاونت اقتصادی به جمع بندی می رسند اما این واقعیت را نباید از نظر دور داشت که منطقه 9 مشهد به دلایل مختلف از جمله موقعیت مکانی، ساختار شکل گرفته منطقه به مرور زمان، طبقه اجتماعی و بافت اجتماعی ساکن، اراضی وسیع، اماکن تفریحی و پروژه های تجاری جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاری دارد به ویژه در حوزه های گردشگری و تفریحی که پیشرفت مناسبی هم در این موضوعات داشته است.

   وی با بیان آنکه اجرای پروژه هایی نظیر ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی و چندمنظوره اقتصادی در این منطقه مورد توجه خاص بوده گفت: باید ظرفیت های اقتصادی این منطقه با توجه به چشم اندازهای تعریف شده توسط شهرداری و پیش بینی های صورت گرفته در آلبوم فرصت های سرمایه گذاری شهر مشهد، بیش از پیش معرفی و مورد توجه قرار گیرد.

   نایب رئیس کمیسیون های برنامه و بودجه و اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر مشهد از تصویب احداث سالن بزرگ تئاتر شهر مشهد در این منطقه نیز به عنوان یک ظرفیت مهم برای این بخش از شهر یاد کرد و گفت: با بررسی های فراوان در کمیسیون های فرهنگی و شهرسازی مقرر شد بخش اعظم بوستان وفا به این پروژه اختصاص یابد.

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد همچنین در خصوص دستور کار جلسه اخیر کمیته گفت: بررسی شکایات و درخواست های مردمی و بررسی گزارش عملکرد یک ماهه شهرداری منطقه 9 در دستور کار عمومی کمیته نظارتی منطقه قرار داشت.
   وی افزود: همچنین به منظور نگاه دقیق تر و سرعت عمل در ارائه راهکار، برخی از پروژه های جاری در منطقه که در کمیته نظارتی دارای پرونده بودند مورد بازدید اعضای کمیته و تیم فنی شهرداری منطقه 9 قرار گرفت. 

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4107    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,621,663
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد