• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 148
   کد: 177755
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
   رئیس کمیسیون حمل‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   تجهیز 300 دستگاه اتوبوس به سیستم سرمایشی

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: درحال حاضر 300 دستگاه اتوبوس در حال بازسازی هستند که طی مدت 6 ماه تحویل ناوگان حمل‌ونقل عمومی مشهد خواهند شد؛ این بهسازی شامل اتاق، موتور و تجهیز سیستم سرمایشی است.
   تجهیز 300 دستگاه اتوبوس به سیستم سرمایشی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از اتوبوس‌های درحال بازسازی سازمان اتوبوسرانی به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: وضع تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، شرایط خاصی را ایجاد کرده و برای واردات اتوبوس با مشکل روبرو هستیم لذا مدیریت شهری مشهد اقدام به بازسازی و نوسازی ناوگان خود نموده است.

   بهاروند با تاکید بر اینکه تمامی اتوبوس‌ها قابل استفاده بوده و صرفا به لحاظ ظاهری شرایط مناسبی نداشتند، گفت: در این نوسازی، اتوبوس‌ها از نظر موتور، اتاق و شاسی به استاندارد اولیه بازمی‌گردند و به سیستم سرمایش نیز مجهز می‌شوند.

   وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر 300 دستگاه اتوبوس در حال بازسازی هستند که طی مدت 6 ماه تحویل ناوگان حمل‌ونقل عمومی مشهد خواهند شد؛ پیمانکاران موظف هستند به صورت میانگین، هر دو روز، یک دستگاه اتوبوس را تحویل دهند.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد هزینه نوسازی و بهسازی هر دستگاه اتوبوس را حدود 65 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه های گذشته، بهای هر اتوبوس بین 3 تا 4 برابر افزایش پیدا کرده و آنچه در این مجموعه شاهدیم، اقدامات بسیار ارزشمندی است که موجب ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان و زائران بارگاه رضوی می‌شود.

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1072    بازدید کنندگان دیروز: 3166    کل بازدید ها : 7,015,204
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد