• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 147
   کد: 177335
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس در همایش 3شنبه های بدون خودرو خبرداد؛

   عزم جدی مدیریت شهری برای گسترش خطوط ویژه دوچرخه

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: دوچرخه را باید بعنوان یکی از سیستم های حمل‌ونقل شهر مشهد ترویج دهیم؛ امسال تلاش مضاعفی برای توسعه زیرساخت‌ها در حال انجام است و سعی داریم میان خطوط ویژه دوچرخه پیوستگی ایجاد کنیم
   عزم جدی مدیریت شهری برای گسترش خطوط ویژه دوچرخه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند، صبح امروز و در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری که از میدان ملک‌آباد تا میدان شهدا با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری در قالب طرح سه‌شنبه های بدون خودرو برگزار شد، اظهارکرد: همایش امروز با محوریت کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر و همکاری کمیسیون های فرهنگی و عمران و شهرسازی شکل گرفت.

   بهاروند با بیان اینکه کمیسیون حمل و نقل بدنبال ادامه دادن این حرکت در هفته های آینده است، گفت: دوچرخه را باید بعنوان یکی از سیستم های حمل‌ونقل شهر مشهد ترویج دهیم و شهروندان بواسطه چنین اقداماتی تشویق به استفاده از آن می‌شوند.

   وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: امیدواریم فرهنگ دوچرخه سواری تا سال آینده در این شهر نهادینه شود و مسیرهای آن نیز توسعه یابد تا شهروندان با خیال راحت و مطمئن دوچرخه‌سواری کنند؛ بدین ترتیب شاهد ترافیک کمتر، هوایی پاک و سلامتی تضمین شده شهروندان خواهیم بود.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد تصریح کرد: امسال تلاش مضاعفی برای توسعه زیرساخت‌ها در حال انجام است و سعی داریم میان خطوط ویژه دوچرخه پیوستگی ایجاد کنیم.

   بهاروند در ادامه با اشاره به تعریض خط دوچرخه حدفاصل میدان ملک‌آباد تا میدان آزادی، گفت: خط ویژه حدفاصل میدان ملک‌آباد تا میدان جمهوری اسلامی نیز در هفته های آینده ایجاد خواهد شد تا اطراف باغ ملک‌آباد پیوستگی خط دوچرخه سواری داشته باشیم.

   وی افزود: در مناطق 12 و 1 نیز کارهای خوبی در حال انجام است و سعی داریم این خطوط را در نقاط مختلف مشهد گسترش دهیم.
    

   تعداد بازدید: 147
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 150    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,498
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد