• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 156
   کد: 177050
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   آغاز عملیات اجرایی بوستان خورشید تا 2 ماه آینده

   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس گفت: سرمایه‌گذار بوستان خورشید، 45 میلیارد تومان به منظور بهبود زیرساخت های این بوستان و همچنین 250 میلیارد تومان برای مراکز تفریحی و گردشگری آن پیش بینی کرده که آغاز عملیات اجرایی این پروژه بزرگ در انتظار تصویب مراجع بالادستی است و امیدواریم تا 2 ماه آینده مجوز مربوطه به سرمایه‌گذار و پیمانکار ابلاغ شود.
   آغاز عملیات اجرایی بوستان خورشید تا 2 ماه آینده

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحسین ودیعی در گفتگویی که با محوریت منطقه 9 شهرداری مشهد انجام شد، اظهارکرد: این منطقه با توجه به اخذ مصوبات قانونی به زودی تبدیل به 2 منطقه خواهد شد که با این تقسیم‌بندی ستاد خدمات‌رسانی شهرداری، کیفیت خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود، افزایش خواهد یافت.

   ودیعی افزود: این تفکیک منطقه از سوی دیگر موجب بهتر شدن کنترل و نظارت و برنامه‌ریزی مدیریت شهری شده و ارزیابی عملکرد نیز با کاهش مساحت بهبود می‌یابد.

   نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهدمقدس گفت: در مصوبه شورای شهر تاکید داشتیم که در این تفکیک مناطق باید از ظرفیت های موجود شهرداری اعم از ساختمان و نیروی انسانی موجود برای ستادهای جدیدی که ایجاد می‌شوند، استفاده کرد.

   ودیعی در ادامه صحبت های خود به پروژه های عمرانی سطح منطقه اشاره و تصریح کرد: سالن بزرگ تئائر شهر پس از بررسی های مختلف، در بوستان وفا احداث خواهد شد؛ این سالن یکی از پروژه های بزرگ و عظیم شهر مشهد است که برای این شهر ماندگار می‌شود.

   وی با بیان اینکه منطقه 9 یکی از مناطق جذاب برای سرمایه‌گذاری در شهر مشهد محسوب می‌شود، گفت: اخیرا شاهد آغاز عملیات اجرایی چپ‌گرد شهید ناصری بودیم که با تکمیل عملیات ساخت و بهره‌برداری از این پروژه، بخش عمده‌ای از ترافیک پل جمهوری اسلامی کاهش پیدا خواهد کرد.

   ودیعی همچنین به اشاره به بهسازی معابر و اصلاح هندسی معابر در بلوار هاشمیه که در حال اتمام و تکمیل هستند، گفت: گذر فرهنگ و هنر دیگر پروژه‌ای است که با همکاری معاونت های اقتصادی و فرهنگی شهرداری در حال پیگیری است که در حاشیه بلوار وکیل آباد و در قسمت دانشگاه فردوسی ایجاد خواهد شد.

   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد در بخش دیگری از صحبت های خود به بوستان خورشید اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذار بزرگی در این زمینه مشارکت دارد و 45 میلیارد تومان نیز به منظور بهبود زیرساخت های این بوستان و همچنین 250 میلیارد تومان برای مراکز تفریحی و گردشگری آن پیش بینی شده است.

   ودیعی خاطرنشان کرد: آغاز عملیات اجرایی این پروژه بزرگ در انتظار تصویب مراجع بالادستی است که امیدواریم تا 2 ماه آینده مجوز مربوطه به سرمایه‌گذار و پیمانکار ابلاغ شود.

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1891    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,958
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد