• دوشنبه،20 اردیبهشت 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 150
   کد: 176971
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهدمقدس:

   تبادل نظر با شورای شهر تبریز به منظور سرمایه‌گذاری برای پروژه زباله‌سوز

   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد گفت: احداث زباله‌سوز با توجه به حجم بالای سرمایه‌گذاری و تعهدات ناشی از آن دغدغه های فنی و حقوقی برای مدیریت شهری مشهد ایجاد کرده لذا جلسات تبادل نظر با اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز برگزار شد و دوطرف به تبادل تجربیات خود در این زمینه پرداختند.
   تبادل نظر با شورای شهر تبریز به منظور سرمایه‌گذاری برای پروژه زباله‌سوز

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه رئیس و اعضای کمیسیون خدمات شهری شهر تبریز سفر دوروزه ای به مشهد داشتند، اظهارکرد: این دعوت با هدف بررسی بیشتر درخصوص مصوبه اخیر شورای شهر مشهد مبنی بر سرمایه‌گذاری در بحث زباله‌سوز انجام شد.

   حاجیان شهری افزود: حجم بالای سرمایه‌گذاری و تعهدات ناشی از آن، دغدغه هایی را به لحاظ فنی و حقوقی برای شورای شهر و مدیریت شهری مشهد ایجاد کرده بود تا حقی از مردم مشهد تضییع نشود و مدیون شهروندان نباشیم.

   وی درخصوص انتخاب تبریز برای این تبادل نظر گفت: شورای شهر تبریز از 2 سال قبل بررسی احداث و سرمایه‌گذاری برای زباله‌سوز را در دستورکار قرار داده و لذا نیاز به تبادل تجربه داشتیم؛ خوشبختانه بحث های خوبی در 2 جلسه مطرح شد و روشنگری های شایانی نیز اتفاق افتاد.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد تاکید کرد: بدون شک ایجاد زباله‌سوز در شهر مشهد یا تبریز منافع بسیاری را برای شهروندان بهمراه خواهد داشت.

   حاجیان شهری با اشاره به اهمیت انتقال تجربیات میان شهرهای مختلف، گفت: به هراندازه که تعاملات خود با دیگران را گسترش دهیم، موفقیت بیشتری کسب خواهیم کرد و خدمات بهتر، جامع‌تر و کامل‌تری نیز به شهروندان ارائه می‌شود.

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 582    بازدید کنندگان دیروز: 4697    کل بازدید ها : 6,530,983
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد