• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 185
   کد: 176602
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس:

   گود کشتی باچوخه شهید بابانظر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: گود کشتی باچوخه شهید بابانظر با ظرفیت 2400 نفر، اکنون 30 درصد پیشرفت داشته و تا پایان سال تحویل پهلوانان و علاقه‌مندان این رشته ورزشی خواهد شد.
   گود کشتی باچوخه شهید بابانظر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، روز گذشته و در سی‌امین دوره مسابقات کشتی باچوخه شهید بابانظر که با حضور نایب رئیس شورای شهر و جمعی از مدیران شهری و چهره های ورزشی استان و شهر مشهد برگزار شد، اظهارکرد: کلانشهر 3.5 میلیون نفری مشهد توسط مردان دریادلی مدیریت می‌شود که دل در گرو شما مردم شریف، شهادت‌طلب و شهیدپرور دارند.

   فیضی با بیان اینکه گود کشتی باچوخه منطقه طلاب پس از 30 سال تعطیلی در ابتدای فعالیت شورای پنجم فعالیت خود را از سرگرفت، افزود: شور و شوق مردمی و شعار شورای شهر مشهد مبنی مشهد، شهر امید و زندگی و لزوم تحقق نشاط و شادابی در این شهر سبب شد تا نسبت به احداث گود کشتی باچوخه شهید بابانظر کوی طلاب اقدام کنیم.

   وی گفت: بسیار خرسندیم که این پروژه با ظرفیت 2400 نفر، اکنون 30 درصد پیشرفت داشته و تا پایان سال تحویل پهلوانان و علاقه‌مندان این رشته ورزشی خواهد شد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‎برخوردار شورای شهر مشهد، ایران را سرزمین غیرت‌ها دانست و افزود: خراسان عصاره این سرزمین و قبایل و طوایف مختلفی است که به یکایک آنها افتخار می‌کنیم و همین گوناگونی و تنوع قومی، ضمانت حفظ کیان کشورماست.

   تعداد بازدید: 185
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 857    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,280
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد