• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 68
   کد: 175758
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   روابط عمومی باید بر محور تفکر مداری، مشارکت مداری و اطلاع مداری باشد/ ارتباط رسانه‌ها بواسطه انعکاس به موقع رویدادهای شورای شهر تعمیق یافته است

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: روابط عمومی شورا در انعکاس اخبار، رویدادها، فعالیت ها و نقطه نظرات اعضای شورای شهر موفقیت چشمگیری کسب کرده و انعکاس خوب و به موقع رویدادهای شورای اسلامی شهر مشهد، سبب ارتباط بیشتر روزنامه نگاران، خبرنگاران و اصحاب رسانه با اعضای شورا شده که اتفاق مبارکی به شمار می رود.
   روابط عمومی باید بر محور تفکر مداری، مشارکت مداری و اطلاع مداری باشد/ ارتباط رسانه‌ها بواسطه انعکاس به موقع رویدادهای شورای شهر تعمیق یافته است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در گفتگویی با خبرنگار ما به تشریح اهمیت روابط عمومی‌ها در هر مجموعه‌ای پرداخت و اظهارکرد: روابط عمومی، هنر و علمی اجتماعی است که درون و برون هر مجموعه ای را به هم پیوند می‎‌دهد.

   بهاروند در ادامه افزود: روابط عمومی در واقع هدف و چگونگی کلید برنامه‌ها را ترسیم می‌کند؛ از این رو مشاور امین مدیر و تمامی کارکنان مجموعه به شمار می‌رود.

   وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی باید بر محور تفکر مداری، مشارکت مداری و اطلاع مداری باشد تا بتواند در راستای کمک به اثربخشی مجموعه، نقشی موثر ایفا کند، گفت: این‌ مجموعه باید بتواند با نواندیشی و نوگرایی، ابتکار و خلاقیت مستمر عجین شود و خود را با تحولات و پاسخگویی مرتب به افکار عمومی منطبق و هماهنگ سازد.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: کیفیت ارتباط بین سازمان و عموم افرادی که با آن سر و کار دارند، عامل اساسی در تحقق اهداف سازمان و ارتقاء جایگاه آن است. بر این اساس، سازمان را مرزهایش تعریف نمی کنند، بلکه سازمان توسط شبکه ذینفعان و مخاطبانش تعریف می‎شود که بخشی از این تعریف را روابط عمومی است که ارائه می‌دهد؛ با توجه به همین نکته کلیدی می‌توان به اهمیت جایگاه روابط عمومی در هر مجموعه‌ای پی‌برد.

   بهاروند در ادامه صحبت های خود به ارزیابی عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد در دوره جدید پرداخت و گفت: بنده به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، از عملکرد کلی روابط عمومی این نهاد اجتماعی رضایت دارم.

   وی افزود: روابط عمومی شورا در انعکاس اخبار، رویدادها، فعالیت ها و نقطه نظرات اعضای شورای شهر موفقیت چشمگیری کسب کرده و انعکاس خوب و به موقع رویدادهای شورای اسلامی شهر مشهد، سبب ارتباط بیشتر روزنامه نگاران، خبرنگاران و اصحاب رسانه با اعضای شورا شده که اتفاق مبارکی به شمار می رود.

   رئیس کمیسیون حمل‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس اظهارکرد: با علم به افزایش روزافزاون جمعیت مشهد و ضرورت گسترش خدمات به شهروندان، از روابط عمومی شورا انتظار می رود که به همان اندازه فعالیت هایش را در ایجاد پل ارتباطی میان اعضا و مردم وسعت بخشد.

   تعداد بازدید: 68
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 158    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,506
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد