• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 102
   کد: 175353
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   دریافت کارمزد شارژ حضوری من‌کارت حذف می‌شود / رویکردهای تشویقی جایگزین دریافت بهای مازاد

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس درخصوص دریافت کارمزد شارژ حضوری گفت: با اقدامات اینچنینی و دریافت بهای مازاد از شهروندان موافق نیستیم چراکه برخی از افراد ممکن است به دلیل سوادناکافی و یا عدم توانایی امکان شارژ غیرحضوری نداشته باشند؛ لذا موضوع حذف کارمزد 200 تومانی برای شارژهای حضوری در جلسه هفته آینده کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مطرح خواهد شد و امیدواریم در جلسه علنی نیز به تصویب برسد.
   دریافت کارمزد شارژ حضوری من‌کارت حذف می‌شود / رویکردهای تشویقی جایگزین دریافت بهای مازاد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در گفتگویی با محوریت کارمزد شارژ حضوری من‌کارت، اظهارکرد: شورای پنجم شهر مشهد از ابتدای فعالیت خود با شعار «مشهد؛ شهر هوشمند» قدم در عرصه گذاشت و تحقق این مهم نیازمند یکسری اقدامات است.

   بهاروند با بیان اینکه انجام هوشمند فعالیت های مختلف موجب صرفه‌جویی در وقت، انرژی و توان افراد می‌شود، گفت: در زمینه شارژ من‌کارت نیز باید به سمتی حرکت کنیم که شهروندان به بهره‌گیری از روش های هوشمند و غیرحضوری روی آورند.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد افزود: با استفاده از بسترهای ایجاد شده، هر شهروند میتواند به راحتی از طریق تلفن همراه هوشمند خود و یا دستگاه های نصب شده در ایستگاه های اتوبوس و دیگر نقاط نسبت به شارژ من‌کارت خود اقدام کند.

   بهاروند درخصوص دریافت کارمزد برای شارژ های حضوری نیز گفت: با اقدامات اینچنینی و دریافت بهای مازاد موافق نیستیم چراکه برخی از افراد ممکن است به دلیل سوادناکافی و یا عدم توانایی امکان شارژ غیرحضوری نداشته باشند؛ لذا موضوع حذف کارمزد 200 تومانی برای شارژهای حضوری در جلسه هفته آینده کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مطرح خواهد شد و امیدواریم در جلسه علنی نیز به تصویب برسد.

   وی خاطرنشان کرد: اقدامات مشوقانه جایگزین دریافت بهای مازاد خواهد شد که در همین راستا، شهروندان عزیز برای شارژهای غیرحضوری تا 30 هزارتومان، 3 درصد، شارژهای 30 تا 40 هزارتومان، 5 درصد و شارژ بالای 40 هزارتومان، 10 درصد شارژ تشویقی دریافت می‌کنند.

   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1663    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,730
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد