• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 59
   کد: 174198
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   طرح ایجاد دسترسی جدید برای میدان بار نوغان هفته آینده آماده می‌شود

   رئیس کمیسیون حمل‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: سازمان ترافیک مقرر شده ظرف مدت یک هفته چند طرح مختلف به منظور ایجاد معبری جدید برای میدان بار نوغان در خیابان رسالت را آماده و به کمیته فنی ارائه نماید تا بدین ترتیب مشکل 30 ساله این میدان بار و کسبه برطرف شود.
   طرح ایجاد دسترسی جدید برای میدان بار نوغان هفته آینده آماده می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد صبح امروز بهمراه جمعی از مدیران شهری و نماینده پلیس راهور از میدان بار نوغان بازدید کرد.

   بهاروند در حاشیه این بازدید به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: به منظور بررسی مسائل و مشکلات کسبه میدان بار نوغان تاکنون چندین نوبت به صورت حضوری در این مجموعه حضور پیدا کردیم و درخواست‌ها و مطالبات آنها را شنیدیم.

   وی با بیان اینکه اصلی‌ترین دغدغه و خواسته کسبه میدان بار، ایجاد یک دسترسی، علاوه بر دسترسی موجود، است، گفت: در همین راستا کمیسیون حمل‌ونقل با جدیت پیگیر موضوع شد و گفتگوهای مختلفی با نهادهای ذی‌ربط انجام داده تا بتوان به راهکار مناسبی دست پیدا کرد که از یکسو منافع شهر و از سوی دیگر خواسته کسبه را پاسخ دهد.

   بهاروند خاطرنشان کرد: تصمیمات اتخاذ شده مبنی ایجاد دسترسی جدید برای میدان بار نوغان باید به نحوی باشد که مشکل ترافیکی برای تردد شهروندان ایجاد نکند و لذا در این راستا باید تصمیم کارشناسی و صحیحی، با درنظر گرفتن تمامی ابعاد، اتخاذ شود.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد تصریح کرد: در بازدید امروز مقرر شد سازمان ترافیک ظرف مدت یک هفته چند طرح مختلف به منظور ایجاد معبری برای میدان بار نوغان در خیابان رسالت آماده و به کمیته فنی ارائه نماید تا بدین ترتیب مشکل 30 ساله این میدان بار و کسبه برطرف شود.

   بهاروند در پایان افزود: ایجاد دسترسی جدید مستلزم عقب‌نشینی در بخشی از میدان بار نوغان است که کسبه و هیئت مدیره میدان برای این موضوع اعلام آمادگی و از آن استقبال کرده‌اند.

   تعداد بازدید: 59
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2574    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,898
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد