• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 94
   کد: 173460
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد از آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر با مساحت 3400 متر خبر داد.
   آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه گود کشتی باچوخه شهید بابانظراظهار کرد: شورای پنجم از اولین روزهای استقرار خود 2 مسیر مشخص را دنبال می‌کرد، در ابتدا اینکه مدیریت شهری در دوره جدید افتخار می‌کند که برنامه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی را با اولویت مناطق پیرامونی و کم برخوردار اجرا کند. دیگر اینکه شورا و شهرداری به دنبال اجرای برنامه های خود به دور از حاشیه و شعار و با سرعت و دقت کافی هستند.

   وی عنوان کرد: از زمانی که به همراه شهردار گذشته در این گود در خدمت شما بودیم و قول توسعه این مکان را دادیم، 7 ماه گذشته است که تمام آن صرف مطالعات برای توسعه و تخصیص اعتبار در جهت این گود شده است.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد افزود: این پروژه تا پایان سال 98 با مساحت 3400 متر به بهره برداری خواهد رسید و گودی در خور شان این ورزش و علاقه مندان به آن افتتاح خواهد شد.

   وی عنوان کرد: تمام پروژه ها را با سرعت و دقت کافی دنبال می‌کنیم و با حضور در جمع شما از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مختلف در تمامی سطوح در حاشیه شهر خبر خواهیم داد.

   فیضی اضافه کرد: پروژه های درخشانی در سال 98 تقدیم به جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری حاشیه شهر خواهد شد و با کمک یکدیگر مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

   گفتنی است، گود چوخه شهید بابانظر در مساحت 3400 متر و با 1200 سکو احداث خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 94
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 82    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,745
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد