• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 68
   کد: 172915
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد در آیین تقدیر از فعالان طرح «تلاش نوروزی» مطرح کرد؛

   احیای پروژه‌های عدالت‌بخش در نقاط پیرامونی شهر

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: احیای پروژه‌های عدالت‌بخش در نقاط پیرامونی شهر رویکرد دوم شورای پنجم می‌باشد این در حالی است که کشور ما به دشواری‌های عمیق اقتصادی گرفتار است.
   احیای پروژه‌های عدالت‌بخش در نقاط پیرامونی شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در آیین تقدیر از فعالان طرح تلاش نوروزی که با هدف برقراری عدالت آموزشی در 5 قرائت‌خانه شهرداری و در سطح مناطق پیرامونی و کم برخوردار شهر مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: شورای شهر پنجم دو رویکرد اساسی در دستور کار خود دارد. رویکرد اول این است که می‌خواهیم در تمامی حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، زیرساخت‌ها و... در تمامی نقاط این کلانشهر، توسعه متوازن به صورت گسترده حاکم باشد و شورای پنجم دغدغه این توسعه را بدون شعارزدگی دارد.

   وی افزود: هدف ما این است که ارائه خدمات متعادل و بدون تبعیض در تمام نقاط شهر انجام شود. بنابراین تلاشگران عرصه معاونت فرهنگی به موقع در این حوزه ورود کرده‌اند و «طرح تلاش» را با هدف ارتقای بنیه علمی، افزایش مهارت‌های آموزشی، کمک به دانش‌افزایی برای 400 دانش‌آموز در مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی شهر مشهد به صورت رایگان اجرا کرده است. در توسعه خدمات شهری، ارائه امکانات آموزشی از نظر ما دور نمی‌ماند.
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: احیای پروژه‌های عدالت‌بخش در نقاط پیرامونی شهر رویکرد دوم شورای پنجم است. این موضوع در حالی است که کشور ما به دشواری‌های عمیق اقتصادی گرفتار است و ما موفقیت چشم‌گیری در توسعه امکانات شهری را از آن خود کرده‌ایم.
   وی تاکیدکرد: امیدوارم سال 98 با افتتاحیه‌های پی در پی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، کالبدی، زیرساختی و زیربنایی شروع شود. ما معتقدیم دوران شعار گذشته و باید بدون حاشیه و بی‌منت برای مردم که صاحبان اصلی این نقلاب اسلامی هستند، خدمت کنیم.
   فیضی ادامه داد: طرح‌های زیادی که عدالت بخشی را ترغیب می‌کرد، روی خاک مانده بود که امسال شاهد افتتاح این پروژه‌ها یکی پس از دیگری خواهیم بود. مجتمع‌های آبی و زمین‌های ورزشی و افزایش سرانه‌های فضای سبز از جمله این اقدمات است.

    

   تعداد بازدید: 68
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 285    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,948
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد