• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 75
   کد: 172587
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با اشاره به مخالفت اعضا مبنی بر افزایش 250 تومانی بلیت اتوبوس:

   بهای خدمات اتوبوسرانی، 150 تومان افزایش یافت/ با توجه به تورم و نرخ ارز ناچار به افزایش بهای خدمات بودیم

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس با اشاره به مخالف اعضای شورا با پیشنهاد شهرداری مبنی افزایش 250 تومانی بهای خدمات اتوبوسرانی در سال 98، گفت: شرایط اقتصادی مردم را درک می‌کنیم ولی با توجه به تورم و نرخ ارز ناچار شدیم این بها را 150 تومان افزایش دهیم.
   بهای خدمات اتوبوسرانی، 150 تومان افزایش یافت/ با توجه به تورم و نرخ ارز ناچار به افزایش بهای خدمات بودیم

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه بهای خدمات اتوبوس و قطارشهری هرساله با توجه به تورم تغییر پیدا می‌کند، اظهارکرد: علاوه‌بر این، در سال گذشته با توجه به افزایش نرخ ارز، لوازم یدکی اتوبوس و مینی‌بوس با جهش بی‌سابقه‌ای روبرو شد به نحوی که برخی از آنها تا 400 درصد افزایش قیمت داشتند.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد افزود: در همین راستا، شهرداری در اواخر سال گذشته لایحه پیشنهادی افزایش بهای خدمات اتوبوسرانی و قطارشهری را به شورای شهر ارائه کرد.

   بهاروند با بیان اینکه شهرداری مشهد پیشنهاد افزایش 250 تومانی بهای خدمات اتوبوسرانی در سال 98 را به شورای شهر ارائه کرده بود، گفت: اعضای شورا با توجه به شرایط دشوار اقتصادی حاکم، با افزایش 150 تومان موافقت کردند تا فشاری به شهروندان وارد نشود.

   وی خاطرنشان کرد: قیمت تمام شده برای هر سفر با اتوبوس، حدود 2500 تومان است که شهروندان عزیز مشهدی 25 تا 30 درصد این مبلغ را پرداخت می‌کنند.

   بهاروند در ادامه صحبت های خود از افزایش هزینه های ساخت، بهره‌برداری و خرید قطعات مورد نیاز برای خطوط قطارشهری خبرداد و خاطرنشان کرد: با این وجود، اعضای شورای شهر مشهد تاکید داشتند که بهای خدمات حداقل افزایش را داشته باشد.

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه سعی ما افزایش و بهبود سطح خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است، افزود: مدیریت شهری ناچار به این افزایش بهای خدمات بود و امیدواریم شهروندان این افزایش را به بزرگواری خود ببخشند.

   کلید واژه ها: اتوبوسرانی - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 75
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 355    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,516
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد