• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 172569
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   شهری سالم با آموزش کودکان

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: اینکه اگر والدین و مدارس ما و موسساتی که با کودکان سر و کار دارند فرهنگ تردد در شهر را آموزش دهند، شاهد شهری سالم و با کمترین آلودگی و مشکلات ترافیکی خواهیم بود.
   شهری سالم با آموزش کودکان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در مراسم افتتاح شهر جعبه‌ای به تشریح اهمیت و نقش این مجموعه برای زندگی کودکان پرداخت و اظهارکرد: بچه‌ها در کلیپ شهر جعبه‌ای به سه نکته مهم اشاره داشتند، آرزوی رانندگی صحیح، آلودگی کمتر هوا و استفاده کمتر از وسیله نقلیه و چه خوب است این سه نکته را به کودکانمان آموزش دهیم.

   وی با بیان اینکه اگر والدین و مدارس ما و موسساتی که با کودکان سر و کار دارند فرهنگ تردد در شهر را آموزش دهند، شاهد شهری سالم و با کمترین آلودگی و مشکلات ترافیکی خواهیم بود، گفت: متاسفانه هر دو روز، سه نفر فوتی به دلیل تصادفات رانندگی را داریم که آمار خوبی برای کلانشهر مشهد نیست؛ امیدوارم با آموزش صحیح این آمار اصلاح شود‌.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: اگر تشویق شویم از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنیم، شاهد کاهش آلودگی هوا خواهیم بود؛ متاسفانه مشهد شاهد سیر صعودی آلودگی در سال گذشته بوده و این موضوع زنگ خطری بزرگ برای آینده شهر است.
    

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2443    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,767
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد