• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 172388
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   اجرای آیلند میانی خیابان آخوندخراسانی موجب نظم بخشیدن به این خیابان شده است

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: در گفتگویی که با کسبه خیابان آخوند خراسانی داشتیم، اجرای طرح آیلند میانی موجب نظم و نسق بخشی به این خیابان و کاهش تصادفات شده است.
   اجرای آیلند میانی خیابان آخوندخراسانی موجب نظم بخشیدن به این خیابان شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند ظهر امروز به منظور بررسی شرایط ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، از خیابان آخوند خراسانی و منطقه گردشگری سپاد بازدید کرد.

   وی در پایان به تشریح اهداف و تصمیمات اتخاذ شده در این بازدید پرداخت و اظهارکرد: آیلند میانی خیابان آخوند خراسانی یکی از مسائلی بود که تعدادی از شهروندان با بنده در مرکز تلفنی 137 مطرح کردند؛ لذا در اولین فرصت امروز بازدیدی بهمراه مدیران سازمان ترافیک شهرداری مشهد از این خیابان داشتیم.

   بهاروند با بیان اینکه در این بازدید نظرات چندتن از کسبه خیابان را پیرامون اجرایی شدن آیلند جویا شدیم، گفت: بسیار خرسندیم که بخش عمده‌ای از آنها از اجرای طرح اظهار رضایت داشتند چراکه پیشتر آشفتگی زیادی در این خیابان بوده و تصادفات مختلفی شاهد بودیم که اجرای آیلند موجب رضایت همگانی و نظم و نسق خیابان شده است.

   وی افزود: در این گفتگوها، کسبه پیشنهاداتی به منظور بهبود وضعیت کنونی داشتند که مقرر شد سازمان ترافیک آنها را بررسی و سپس اجرایی کند؛ اصلاحات هندسی معابر باید با رضایت مردمی انجام شود.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه به بازدید خود از فن‌بازار واقع در مجموعه گردشگری سپاد اشاره کرد و گفت: این مجموعه بیشتر با محوریت گیاهان دارویی و طبیعی فعالیت می‌کند و بخاطر وجود برخی مسائل ترافیکی، امروز همراه مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری از این محل بازدید داشتیم.

   بهاروند با بیان اینکه درخواست های مطرح شده از سوی فعالان مشغول در فن‌بازار به منظور تسهیل ترافیک و دسترسی های عابر پیاده، باید در سازمان ترافیک بررسی و سپس اجرایی شوند، اظهارکرد: احداث پل عابرپیاده یکی از خواسته های مطرح شده بود که این امر با مشارکت کسبه هرچه زودتر اجرایی خواهد شد.

   وی در پایان خاطرنشان کرد: رفاه شهروندان و پاسخگویی به مطالبات آنها یکی از نکات بسیار مهم و حائز اهمیت برای حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری است؛ شهروندان بدانند که درخواست‌ها و مسائل آنها همگی رسیدگی می‌شوند و در اسرع وقت پاسخگویی خواهد شد.

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 392    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,553
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد