• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 74
   کد: 172057
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

   جبران کمبود سرانه‌ها و نوسازی بافت‌های فرسوده در مناطق کم‌برخوردار در سال 98

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برنامه ما در سال 98 در مناطق پیرامونی و کم برخوردار جبران کمبود سرانه‌ها و همچنین نوسازی بافت‌های فرسوده است.
   جبران کمبود سرانه‌ها و نوسازی بافت‌های فرسوده در مناطق کم‌برخوردار در سال 98

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره اولویت‌های کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار در سال 1398 اظهار کرد: برنامه‌های این کمیسیون بر اساس همان برنامه میان‌مدت 1397 – 1400 شهرداری مشهد به انضمام رویکردها، مضامین و پروژه‌هایی است که باید در همه شئونات شهر از جمله مناطق پیرامونی و کم برخوردار رصد و اجرایی شوند.
   وی بابیان اینکه توسعه متعادل شهری باید در این مناطق موردتوجه باشد، افزود: عدالت در حیث پراکندگی سرانه‌ها و اجرای پروژه‌ها نیز از دیگر نکات مهمی است که باید موردتوجه قرار گیرد.
   فیضی بیان کرد: این مناطق ازلحاظ کمبود سرانه‌ها با مشکل مواجه هستند و از طرفی هم نیازمند توسعه و نوسازی شهری هستند که به همین منظور تباصری در بودجه سال 1398 برای آن پیش‌بینی‌شده و تمام سعی ما بر تحقق آن در سال جاری است.
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بر همین اساس در سال جاری اولویت اصلی ما همکاری بین کمیسیون‌ها و همچنین پیگیری تباصر بودجه سال 1398 برای اجرا است تا بتوانیم تا پایان سال جاری شاهد گسترش فضای سبز و نوسازی بافت‌های فرسوده در این مناطق از شهر باشیم و همچنین شاهد اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و آغاز پروژه‌های جدید باشیم.

    

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1348    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,295
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد