• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 170361
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه مراسم آغاز به کار عملیات اجرایی تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی:

   تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی تا 7 آینده به بهره‌برداری می‌رسد

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: امیدواریم با تلاش مجموعه اجرایی این پروژه، تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی تا 7 ماه آینده به بهره‌برداری برسد.
   تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی تا 7 آینده به بهره‌برداری می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند صبح امروز و در حاشیه مراسم آغاز به کار عملیات اجرایی تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: این تقاطع از جمله تقاطع هایی است که در برنامه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک داشته‌ایم و به طور کلی ۱۰ الی ۱۲ پروژه از جمله این تقاطع ها در برنامه کاری شهرداری مشهد قرار دارد.

   بهاروند در ادامه افزود: امروز در افتتاح این پروژه به جای قیچی کردن روبان دکمه آغاز به کار زمان‌سنج و روزشمار را فشار دادیم تا تمامی شهروندان بتوانند در طول پروژه از زمان‌بندی آن و میزان پیشرفت عملیات آگاهی و اطلاع یابند.

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه در گذشته شهروندان نسبت به زمان اتمام پروژه آگاهی نداشتند، گفت: گاه پروژه‌ها به دلیل مطول شدن زمان اتمام عملیات اجرایی و تاخیر در بهره‌برداری دیگر برای شهروندان از حلاوت کافی برخوردار نبودند ولی امروز و با تدبیر جدید مدیریت شهری با نصب روزشمار در پروژه‌ها گام جدیدی برداشته شده است.

   بهاروند در پایان تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مجموعه اجرایی این پروژه، تقاطع روگذر آیت ا... هاشمی رفسنجانی تا 7 ماه آینده به بهره‌برداری برسد.


    

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4152    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,123,263
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد