• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 167830
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
   رئیس کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهدمقدس:

   تکمیل پیش از موعد محور شهرک شهید باهنر-شهرک طرق

   رئیس کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهدمقدس گفت: عملیات آماده‌سازی و تسطیح محور شهرک شهید باهنر-شهرک طرق در ابتدا مقرر بوده طی 3 ماه انجام شود ولی با حمایت های شورای شهر و تلاش های مجموعه شهرداری 20 روزه به اتمام رسیده است.
   تکمیل پیش از موعد محور شهرک شهید باهنر-شهرک طرق

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، اعضای کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهد صبح امروز ضمن حضور در منطقه 6 شهرداری به بررسی مسائل و مشکلات برخی ساکنان پرداختند و سپس بازدیدی از سطح منطقه و عملیات اجرایی آماده‌سازی و تسطیح محور طرق تا شهرک شهید باهنر داشتند.

   احمد نوروزی، رئیس کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهد در حاشیه این بازدید با اشاره به عملیات اجرایی آماده‌سازی و تسطیح محور دوکیلومتری طرق تا شهرک شهید باهنر، اظهارکرد: این پروژه در ابتدا مقرر بوده طی 3 ماه انجام شود ولی با حمایت های شورای شهر و تلاش های مجموعه شهرداری 20 روزه به اتمام رسیده است.

   وی افزود: بسیار خرسندیم که با احداث این مسیر، فاصله 10 کیلومتری حدفاصل شهرک شهید باهنر تا طرق به 2 کیلومتر کاهش می‌یابد و از سوی دیگر امکان ادامه مسیر تا بهشت‌رضا(ع) میسر است.

   نوروزی با بیان اینکه بهره‌برداری از مسیر مذکور تاثیر بسیار خوبی در کاهش ترافیک منطقه خواهد داشت، گفت: عملیات زیرسازی به طور کامل انجام شده و با مناسب شدن شرایط جوی و برقراری دمای مناسب، ظرف یک هفته آسفالت خواهد شد.

   یکی از مسائل و معضلات منطقه 6، وجود اراضی بزرگ مقیاس و رها شده است که نوروزی در این خصوص گفت: شورای شهر به شهرداری مناطق توصیه و تاکید کرده که برای این زمین‌ها با مالکین صحبت شود.

   رئیس کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: بخشی مربوط به ساخت و سازهای غیرمجاز در این زمین هاست که قسمتی از آن باید به حوزه خدمات و بخشی هم برای کاربری های مجاز اختصاص یابد

   نوروزی تاکید کرد: شهرداری باید بدنبال تبصره‌ها و ماده هایی باشد که بواسطه مشکلات حل شود.

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1000    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,471
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد