• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 96
   کد: 167648
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد:

   85 پروژه هم‌زمان با دهه فجر در حاشیه شهر به بهره‌برداری می‌رسد

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هم‌زمان با فرارسیدن ایام ا... دهه فجر 85 پروژه در حاشیه شهر به بهره‌برداری می‌رسد.
   85 پروژه هم‌زمان با دهه فجر در حاشیه شهر به بهره‌برداری می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی با بیان اینکه دهه فجر امسال نیز با افتتاح پروژه‌های عمرانی و خبرهایی درباره کلنگ‌زنی‌ها همراه خواهد بود، اظهارکرد: سرپرست فرمانداری از بهره‌برداری‌ 85‌ پروژه عمرانی در این دهه در حاشیه شهر مشهد خبر داده که تعدادی از آن‌ها مربوط به شهرداری است.
   وی با اشاره به اینکه این پروژه‌ها به دستگاه‌های مختلف اجرایی که عضو شورای اداری استان و شهرستان مشهد هستند، مربوط می‌شود، افزود: حدود 30 دستگاه در حاشیه شهر فعالیت می‌کنند که با هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری به مردم خدمت‌رسانی انجام می‌دهند.
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: دستگاه‌های اجرا‌کننده این پروژه‌ها نقشی اساسی در کمک به مردم آن منطقه دارند و در کنار آن به ساختار اجرایی آن اداره در خدمت‌رسانی به شهروندان کمک می‌کنند.
   فیضی درباره میزان ارزش این پروژه‌ها گفت: رئیس ستاد بازآفرینی شهری در جلسه شورای اداری عدد 125میلیارد تومان را به عنوان ارزش این پروژه‌ها اعلام کرد که رقم چشمگیری است. برخی از این پروژه‌ها در این دهه افتتاح خواهند شد و بعضی دیگر به دلیل آماده نبودن با فاصله زمانی کمی در اسفندماه به بهره‌برداری خواهند رسید.

    

   کلید واژه ها: حاشیه شهر - دهه فجر -
   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 754    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,177
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد