• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 122
   کد: 166838
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   کاهش چشمگیر رد مصوبات شورای شهر مشهد

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به تشکیل کمیسیون حقوقی و بررسی طرح‌ها و لوایح در این کمیسیون و توجه همه کمیسیون‌ها به موضوع تنقیح قوانین، شاهد کاهش چشمگیر رد مصوبات هستیم.
   کاهش چشمگیر رد مصوبات شورای شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، سید محسن حسینی پویا در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره رد مصوبات اظهار کرد: کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد با بررسی حقوقی طرح‌ها و لایحه‌ها سبب کاهش رد مصوبات در فرمانداری شده است.
   وی افزود: این گفته ما نیست بلکه آمار نشان می‌دهد که رد مصوبات در هیئت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی با قوانین، کاهش‌یافته است و تنها مواردی که دارای ابهام بوده، برگشت خورده است.
   حسینی پویا بیان کرد: در این مدت حدوداً 4 مصوبه بوده که از هیئت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین به شورای حل اختلاف استان ارجاع داده‌شده است که نیمی از آن‌ها حل‌شده و با نیمی دیگر موافقت نشده است.
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با این شرایط آنچه از کمیسیون حقوقی در این زمینه انتظار داشتیم تا حدود زیاد دست پیدا کرده‌ایم و توانسته‌ایم مصوباتی را به تصویب برسانیم که کمترین مشکل حقوقی داشته باشد و امیدواریم این روند در طی سال‌های آینده خود را در دیوان عدالت اداری کشور خود را نشان دهد.

    

   کلید واژه ها: مصوبات - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 122
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 657    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,301
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد