• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 114
   کد: 165750
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   لزوم نوسازی سالانه بیش از 200 اتوبوس در شهر مشهد

   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سالانه باید بیش از 200 اتوبوس در شهر مشهد نوسازی شود که در سال گذشته نیز همین تعداد اتوبوس جدید به ناوگان افزوده شد.
   لزوم نوسازی سالانه بیش از 200 اتوبوس در شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی اظهار کرد: نکته اول برای جلوگیری از آلودگی هوا استفاده از سوخت پاک برای اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها است و باید بر اساس یک برنامه‌ریزی وسایل حمل‌ونقل عمومی را برقی کنیم.

   وی افزود: البته قطعاً نمی‌توان در یک بازه زمانی کوتاه همه اتوبوس‌ها و تاکسی‌های شهر را برقی کرد اما باید به این سمت حرکت کنیم زیرا در کاهش آلودگی هوا نقش بسیار مهمی دارد اما می‌توان با یک برنامه‌ریزی 5 ساله حمل‌ونقل عمومی را به این سمت سوق داد.

   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی شهر مشهد باید سالانه بیش از 200 اتوبوس جدید به شهر مشهد اضافه شود که در سال گذشته نیز حدودا همین تعداد به ناوگان اضافه شد و درواقع اگر ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری بخواهد پاسخگوی نیاز شهروندان باشد باید سالانه در همین حدود اتوبوس جدید خریداری شود و بدیهی است اگر دولت در این حوزه کمک نکند، بودجه شهرداری کفاف آن را نمی‌دهد.

   موحدی زاده تصریح کرد: برای شهر مشهد باید اتوبوس‌هایی با استاندارد جهانی خریداری شود تا با حداقل مصرف سوخت بیشترین بازدهی را هم داشته باشند.

   تعداد بازدید: 114
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1159    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,630
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد