• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 42
   کد: 165745
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد:

   کمیسیون های شورای شهر پیگیر اجرای دقیق مصوبات

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد گفت: کمیسیون های تخصصی شورای شهر به شکل جدی پیگیر اجرای مصوبات توسط شهرداری هستند و نظارت خوبی در این زمینه در جریان است.
   کمیسیون های شورای شهر پیگیر اجرای مصوبات

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، سید محسن حسینی پویا در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ارتباط با نظارت شورای شهر بر شهرداری اظهار کرد: در شورای شهر مشهد کمیته‌ای نظارتی ایجادشده و اعضا به‌صورت هفتگی در مناطق مختلف شهری حضور پیدا می‌کنند و گاه این بازدیدها سرزده است.

   وی افزود: در این کمیته‌ها تا جایی که می‌شود مشکلات اساسی شهروندان ارزیابی می‌شود و سعی می‌شود راه‌حل‌هایی ارائه شود که افراد بیشتری تحت شمول قرار گیرند و همچنین عده بیشتری مشکلاتشان حل شود.

   حسینی پویا بیان کرد: یکی دیگر از ابزارهای نظارت ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با مردم است که این مهم از طرقی دیدارهای چهره به چهره، حضور در مناطق شهری و همچنین مرکز ارتباطات مردمی 137 در حال انجام است.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی دیگر از قسمت‌های نظارت، پیگیری مصوبات قبلی شورای شهر است که این موضوع به‌صورت مجدانه در کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر در حال پیگیری است و به‌طورکلی شاید نواقصی در حوزه نظارت وجود داشته باشد اما به نظر من نظارت خوبی در جریان است.
    

   تعداد بازدید: 42
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4668    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,622,224
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد