• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 188
   کد: 165358
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد:

   اعتبار ویژه‌ای برای حاشیه شهر مشهد در لایحه بودجه 98 دیده شود

   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد با انتقاد از بی‌توجهی اعتباری دولت به حاشیه یک میلیون و 300 هزار نفری این شهر گفت: باید اعتبار ویژه‌ای برای حاشیه شهر مشهد در لایحه بودجه 98 دیده شود.
   اعتبار ویژه‌ای برای حاشیه شهر مشهد در لایحه بودجه 98 دیده شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در نشست کمیته نظارتی شماره یک که با محوریت بررسی مشکلات و مسائل پیرامونی شهرداری منطقه 4 مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در سال 97 بودجه‌ای تحت عنوان حاشیه شهر مشهد دیده نشد و پس از پیگیری‌های مکرر، اعتباری حدود 65 میلیارد تومان تحت عنوان کلانشهرهای مذهبی به 3 شهر مشهد، قم و شیراز در نظر گرفته شد.
   وی با تاکید بر اینکه حاشیه شهر مشهد نیازمند بودجه‌ای مستقل از سوی دولت است، متذکر شد: با این حال این موضوع با بی‌مهری و بی‌توجهی مسئولان امر مواجه می شود و در آلبوم بودجه 98 نیز به این مهم توجه نشده است.
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد همچنین در خصوص کمیته‌های نظارتی و فواید برگزاری آنها گفت: برپایی این نشست‌ها سرآغاز مسیری برای شناسایی مشکلات و مسائل مختلف شهروندان در محلات سطح شهر است و می‌تواند به رفع بسیاری از این موضوعات کمک کند.
   فیضی با بیان اینکه این نشست‌ها می‌تواند به اصلاح رویه‌های نادرست کمک کند، ادامه داد: اعضای کمیته نظارتی شماره یک نیز با تحت پوشش قرار دادن مناطق 4 و 9 شهر مشهد به صورت مستمر و تخصصی در جریان موضوعات این محدوده‌ها قرار گرفته و برای رفع مشکلات آنها چاره‌اندیشی می‌کنند.

    

   تعداد بازدید: 188
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 450    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,335,113
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد