• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 163993
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد تاکید کرد؛

   هیئت امنایی از مردم طرق برای پیگیری مشکلات این محله تشکیل شود

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر مشهد گفت: ساکنان طرق می‌توانند برای پیگیری سریع‌تر مسائل و مشکلات خود هیئت امنایی تشکیل دهند و مدیریت شهری نیز از در حد بضاعت خود حمایت خواهد کرد.
   هیئت امنایی از مردم طرق برای پیگیری مشکلات این محله تشکیل شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در نشست صمیمی اعضای کمیته نظارتی شماره چهار شورای شهر مشهد با اهالی طرق که به همت شهرداری منطقه 7 در مسجد امام رضا(ع) برگزار شد، اظهارکرد: پیشنهاد مشخص برای محله طرق تشکیل هیات امناء با عنوان شورای اجتماعی محله طرق است.

   نوروزی خاطرنشان کرد: این شورا به عنوان منتخبان محله طرق در خصوص مشکلات این محله با اعضای شورای شهر، شهرداری، آستان قدس و ... دیدارهایی داشته باشد؛ شورا و شهرداری نیز در حد بضاعت حمایت‌های خود را در خصوص مشکلات مطرح شده خواهد داشت.

   وی در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز نیز گفت: شهرداری زمانی به کسی مجوز می‌دهد که دارای سند 6 دانگ باشد و یا حداقل معارضی نداشته باشد؛ با توجه به اینکه آستان قدس مالکیت اراضی طرق را دارد، با هماهنگی این مجموعه باید برای صدور سند و بعد از پروانه ساخت و ساز اقدام شود.

   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: تشکیل باند سوم فرودگاه یک مساله استانی و ملی بوده که نیازمند ورود سازمان‌های بالا دست است و لذا نیازمند تشکیل جلساتی با حضور همه افرادی هستیم که در حوزه فرودگاه دخیل هستند.

   نوروزی در خصوص کال طرق نیز افزود: این امکان وجود دارد که از مدیریت سازمان آب منطقه‌ای استان دعوت کنیم و توافقاتی پیرامون این موضوع صورت پذیرد؛ در مقوله مشکلات مطرح شده کمپوست قرار بر این بوده است که پسماندی در این منطقه دفن نشود و اگر شهروندی چنین تخلفی را مشاهده کرد مستند گزارش آن را برای شورا ارسال کنند تا ما نیز پیگیر امر باشیم.

   وی در پایان دستور تشکیل جلسه‌ای متشکل از شهردار منطقه 7 مشهد، منتخبان محله طرق و اعضای کمیته نظارتی برای هفته آینده را داد تا به صورت تخصصی‌تر در آن جلسه مشکلات و راه برون رفت بررسی شود.

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1017    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,488
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد