•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 23
    کد: 163752
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
    مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خبر داد:

    توجه بیشتر به مدیریت بحران در بودجه های سنواتی

    مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از توجه بیشتر این مجموعه به حوزه مدیریت بحران در بودجه های سنواتی خبر داد.
    توجه بیشتر به مدیریت بحران در بودجه های سنواتی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، جمال حسن بارانی در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد که با محوریت بررسی برنامه عملیاتی 97- 1400 حوزه مدیریت بحران شهرداری برگزار شد، با بیان این که مقدورات شهرداری با نقاط مطلوب و آرمانی فاصله گرفته است، اظهارکرد: مقدوراتی را باید در بودجه سالانه بگذاریم که نیازهای اصلی شهر به شمار می روند و در این زمینه باید اولویت ها به هوبی دیده شود.

    وی با اشاره به برنامه عملیاتی 97- 1400 حوزه مدیریت بحران شهرداری مشهد ادامه داد: بعضی از ردیف های در نظر گرفته شده در عمل وظیفه شهرداری نیست و باید مجموعه های متولی همچون استانداری خراسان رضوی وارد این جریان شوند.

    مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین در این خصوص شهرداری مشهد در حئوزه اقدامات مشارکتی می تواند اعتبارات بسیار خوبی را از دستگاه های دیگر وارد چرخه مدیریت بحران شهر بکند.

    وی خاطرنشان کرد: واژه مدیریت واحد بحران های شهری را باید جدی گرفت و در این زمینه اقدامات مختلفی را برای پیشگیری از اتفاقات ناگوار باید انجام داد.

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد