•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 25
    کد: 163751
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
    سرپرست مدیریت ساماندهی و مدیریت بحران شهرداری مشهد خبر داد:

    نیاز مشهد به 60 پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران

    سرپرست مدیریت ساماندهی و مدیریت بحران شهرداری مشهد از نیاز این شهر به 60 پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران خبر داد و گفت: در حال حاضر فقط 14 سازه برای این پایگاه ها در مشهد احداث شده است که تا افق 1400 نیز به رقمی بیش از 30 میلیارد تومان در این حوزه نیازمندیم.
    نیاز مشهد به 60 پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، امیر عزیزی در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد که با محوریت بررسی برنامه عملیاتی 97- 1400 حوزه مدیریت بحران شهرداری برگزار شد، با تشریح هشت ردیف این برنامه اظهارکرد: تهیه نقشه تخلیه امن و اسکان اضطراری نیز از دیگر برنامه هایی است که مطالعات اولیه آن آغاز شده و برای اجرایی شدن برای تمامی محلات مشهد به بودجه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان نیاز است.

    سامانه اعلام وضعیت اضطراری در مشهد با نیاز اعتباری 500 میلیون تومان را از دیگر ملزومات این برنامه عملیاتی دانست و بیان کرد: نیاز ریالی برای راه اندازی سامانه جامع راه های اضطراری نیز 500 میلیون تومان برآورد شده اما این موضوع نیز در کنار سایر بخش های این حوزه با عدم تخصیص اعتبار مواجه است.

    وی با اشاره به آموزش بیش از هفت هزار نفر نیروی داوطلب برای مواقع بحرانی در شهر عنوان کرد: در صورت تامین اعتبار پنج میلیاردی این حوزه تا سال 1400 شاهد پرورش بیش از 20 هزار نیروی داوطلب برای مواقع اضطراری خواهیم بود.

    سرپرست مدیریت ساماندهی و مدیریت بحران شهرداری مشهد با تقدیر از اقدامات شورای اسلامی شهر برای این حوزه خاطرنشان کرد: راه اندازی مرکز کنترل فرماندهی مدیریت بحران شهرداری، شهرک آموزش موضوعی مدیریت بحران و سامانه تخمین خسارت زلزله شبکه شتاب نگار به ترتیب به اعتباری بیش از پنج میلیارد، 15 میلیارد و 3 میلیارد تومان نیاز دارد.

    تعداد بازدید: 25
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد