• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 31
   کد: 163258
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
   مسئول سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه امام‌رضا(ع) در بازدید از غرفه روابط عمومی شورای شهر مشهد در نمایشگاه رسانه های دیجیتال تاکید کرد؛

   فرهنگسازی مردمی برای استفاده از سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات شورای شهر مشهد

   مسئول سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه امام رضا(ع) گفت: هر اقدامی زمانی به موفقیت می‌رسد که همراهی مردمی را درپی خود داشته باشد و در خصوص سامانه‌ انتقادات و پیشنهادات شورای شهر مشهد نیز باید با استفاده از بسترهای فرهنگسازی و استفاده از زیرساخت های فرهنگی و رسانه های مختلف شهروندان را به مشارکت دعوت کنیم.
   فرهنگسازی مردمی برای استفاده از سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات شورای شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سرهنگ سیدجواد کمالی، مسئول سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه امام رضا ضمن بازدید از پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، در غرفه روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد نیز حضور یافت و با سامانه انتقادات و پیشنهادات ایجاد شده بر روی سایت شورا و دیگر بسترهای ارتباط شهروندان با منتخبان خود آشنا شد.

   سرهنگ کمالی در گفتگو با خبرنگارما اظهارکرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا شالوده‌ای مردم هستند و لذا نمایندگان منتخب در این مجموعه‌ها باید درصدد حل و فصل مشکلات شهروندان خود برآمده و خدماتی مطلوب به آنها ارائه نمایند.

   وی با تاکید بر اینکه شورای شهر باید نسبت به تمامی اقدامات اجرایی شهرداری در مناطق مختلف نظارت داشته باشد و همین امر سبب شده تا شوراها از جایگاه بسیار والایی برخودار باشند، گفت: شهر مشهد از موقعیت بسیار ویژه‌ای برخوردار بوده که با سایر شهرهای کشور متفاوت است؛ این تفاوت نشات گرفته از وجود بارگاه منور رضوی بوده که نقشی بین‌‎المللی به این شهر بخشیده است.

   سرهنگ کمالی درخصوص سامانه  های ایجاد شده در سایت شورای شهر مشهد اظهارکرد: بدون شک این بسترهای مبتنی بر فضای مجازی، موجب تسهیل در ارتباط شهروندان با شورای شهر و کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه ایشان می‌شود.

   وی خاطرنشان کرد: هر اقدامی زمانی به موفقیت می‌رسد که همراهی مردمی را درپی خود داشته باشد و مادامی که این امر محقق نشود، تلاش های ما مثمر ثمر نخواهد بود؛ در خصوص این سامانه‌ها نیز باید با استفاده از بسترهای فرهنگسازی و استفاده از زیرساخت های فرهنگی و رسانه  های مختلف شهروندان را به مشارکت دعوت کنیم.

   سرهنگ کمالی در پایان گفت: معرفی سامانه های انتقادات و پیشنهادات شورای شهر مشهد به نمایشگاه رسانه  های دیجیتال محدود نشود و در تمامی حوزه ها باید به معرفی آنها بپردازیم.

    

    

   تعداد بازدید: 31
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4732    بازدید کنندگان دیروز: 5332    کل بازدید ها : 5,926,663
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد