• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 43
   کد: 162947
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در حاشیه بازدید از غرفه روابط عمومی شورای شهر مشهد در نمایشگاه رسانه های دیجیتال:

   سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات شورای شهر یکی از بهترین راه های مشارکت شهروندان است/ الیت بدنبال راهکاری برای حذف خیابان های استاد یوسفی و حجاب

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: سامانه انتقادات و پیشنهادات و شبکه های مجازی شورای شهر مشهد را یکی از بهترین کانال های ارتباطی شهروندان با مدیریت شهری است و از این نظرات در بسیاری از تصمیمات خود بهره گرفته‌‎ایم.
   سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات شورای شهر یکی از بهترین راه های مشارکت شهروندان است/ الیت بدنبال راهکاری برای حذف خیابان های استاد یوسفی و حجاب

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدمهدی اسدی، مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در حاشیه بازدید از غرفه روابط عمومی شورای شهر مشهد در پنچمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه شرایط بسیار خوبی حاکم است و روند روبه ارتقاء و پیشرفتی را شاهد هستیم، اظهارکرد: رسانه های دیجیتال امروزه با استقبال بی‌نظیری از سوی مردم همراه شده است و همین امر سبب می‌شود روز به روز به اهمیت آنها افزوده شود.

   وی با بیان اینکه الیت بعنوان یکی از مسائل پرحاشیه شهرداری و شورای شهر مطرح است، گفت: در دوره مدیریت جدید این مجموعه، رضایت شهروندان اولویت می‌باشد؛ رضایت مردمی جز با ارتباط موثر و پایداری در شفافیت محقق نمی‌شود.

   اسدی سامانه انتقادات و پیشنهادات و شبکه های مجازی شورای شهر مشهد را یکی از بهترین کانال های ارتباطی شهروندان با مدیریت شهری دانست و افزود: بستر های پیش‎بینی شده مذکور نقش بسزایی در افزایش مشارکت شهروندان دارد.

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در ادامه تصریح کرد: از انتقاد و نقدی استقبال می‌کنیم و نظرهای شهروندان پیوسته رصد و دریافت می‌شود؛ در حوزه های مختلفی همچون بازگشت تعرفه‌ها، موضوعات جدید اساسنامه، اصلاح برخی تبرصه‌ها و ... سامانه های انتقادات و نظرسنجی های مردمی بسیار حائز اهمیت و تاثیرگذار بوده است.

   اسدی با بیان اینکه طبق آمارها، الیت خدمات مطلوبی ارائه نموده است، اظهارکرد: شفافیت خود را باید افزایش دهیم و در جهت ارتقاء رضایت مردمی

   موضوع حذف الیت از خیابان یوسفی به منظور رفاه حال دانشجویان از دیگر موضوعات مطرح شده در این گفتگو بود و اسدی پیرامون این بحث گفت: حدف الیت از این خیابان بررسی شد ولی به دلیل ظرفیت پارک محدود و طولانی خودروها، امکان حذف در کوتاه مدت الیت فراهم نیست.

   اسدی افزود: خیابان اندیشه از پوشش شرکت ترافیک هوشمند الیت خارج شد و در تلاش هستیم تا با اتخاذ سازوکار مناسبی الیت از خیابان های حجاب و استاد یوسقی نیز حذف شود؛ بدنبال رفاه حال دانشجویان هستیم ولی نباید مشکل و دغدغه‌ای برای ساکنان این محدوده ایجاد شود.

    

   تعداد بازدید: 43
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2707    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,817
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد