• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 162008
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد:

   ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم

   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد خواستار ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) و همچنین تجمیع این افراد برای افزایش رضایتمندی مردم شد.
   ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم

   به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در جریان بازدید از روند خدمت رسانی به زائران ورودی این شهر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این پایانه، یکی از مهم ترین مبادی ورودی زائران به شهر امام هشتم(ع) به حساب می آید و زیبنده نیست حضور دلالان؛ سبب کدورت خاطر مردم شود.

   وی همچنین با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به موضوع هوشمندسازی در بخش های مختلف شهری ادامه داد: این موضوع یکی از مهم ترین برنامه‌های اعضای شورا و شهردار بوده و می توان اقدامات قابل تاملی را در این حوزه به ویژه در بخش حمل و نقل درون و برون شهری انجام داد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که پایانه مسافربری امام رضا(ع) نیز یکی از بهترین مجموعه برای ورود به موضوع هوشمندسازی است، اضافه کرد: امروزه فرآیند فناوری اطلاعات در قالب کارهایی که در زمینه استارت آپ ها انجام می شود، تحول بزرگی را توانسته است ایجاد کند و ورود به این مقوله رضایت مندی زیادی را به دنبال خواهد داشت.

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 233    بازدید کنندگان دیروز: 2609    کل بازدید ها : 4,042,489
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد