•  
    منبع خبر : 1002
    تعداد بازدید: 42
    کد: 161914
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
    عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

    فعالیت 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهر مشهد

    عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهرداری وجود دارد که از این تعداد، 4 پروژه در این دوره مصوب شده است.
    فعالیت 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهر مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند درباره پروژه‌های کلان‌شهر مشهد در حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها اظهار کرد: کمیسیون اقتصادی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد با دیدگاه حمایت از سرمایه‌گذاری در شهر، اهتمامی ویژه در جهت رفع مشکلات پروژه‌های کلان‌ شهر داشته و دارد.
    وی افزود: در همین راستا کارگروهی ذیل کمیسیون اقتصادی شورای شهر تحت عنوان «ستاد تسهیل» تشکیل‌شده که هدف اصلی این ستاد، ایجاد بستر واحد برای بررسی و ارائه‌ راهکار برون‌رفت پروژه‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی شهرداری از رکورد یا بعضا تعطیلی است.
    بهاروند بیان کرد: در حال حاضر 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهرداری وجود دارد که از این تعداد، 4 پروژه در این دوره مصوب و عملیاتی شده و مابقی در ادوار گذشته بوده است.
    عضو کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه از ابتدای دوره پنجم شورای شهر 14 جلسه ستاد تسهیل برگزار شده است، تصریح کرد: در این مدت مشکلات 8 پروژه کلان سرمایه‌گذاری شهر مشهد رسیدگی و راهکارهای برون‌رفت و فعال شدن پروژه مشخص و اجرایی شده است.

     

    تعداد بازدید: 42
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد